Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin

Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana przez smartfony i tablety - 16 milionów kolorów, regulowana jasność, żywotność 20 tysięcy godzin

Cena: 129.27 PLN + 23% Vat
NOWOŚĆ! Żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi! Międzynarodowa nowinka techniczna już na polskim rynku - żarówka LED z wbudowanym modułem WiFi sterowana z poziomu urządzeń mobilnych! Sterowanie kolorami (dostępnych jest aż 16 milionów!), regulowana moc świecenia oraz barwa światła (ciepłe/zimne) Opcja świecenia żarówki w rytm muzyki - idealne rozwiązanie na każdą imprezę Bezpłatna, graficzna i intuicyjna aplikacja do obsługi żarówki Kompatybilne systemy operacyjne to Android (od wersji 2.3.3) oraz Apple iOS (od wersji 4.3) Opcja jednoczesnej obsługi wielu żarówek Możliwość sterowania żarówką za pośrednictwem routera z dowolnego miejsca w domu, w którym dostępny jest zasięg sieci WiFi Tryb bezpośredniego połączenia z żarówką - zero dodatkowych kontrolerów! Energooszczędna technologia LED - pobór mocy wynosi zaledwie 7,5W, natomiast moc świecenia to aż 60W (806 lumenów) Standardowy, "szeroki" gwint E27 [jak od "zwykłej", tradycyjnej żarówki] Żarówka LED cechuje się wysoką żywotnością - może świecić aż 20 tysięcy godzin! W zestawie graficzna instrukcja obsługi w języku polskim W naszej ofercie znajdziesz także gniazdko z WiFi sterowane za pomocą telefonów i tabletów! Posiadamy również żarówki z wbudowanym modułem Bluetooth!    
 więcej
raty
iOS8 Adapter dla iP-Box

iOS8 Adapter dla iP-Box

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
iOS8 Adapter jest przeznaczony dla IP-Box iPhone Password Unlock Tool.  Adater ten poszerza funkcjonalność IP-Boxa i pozwala na odblokowanie telefonów z sytemem iOS 8.0.1 - 8.0.2.
 więcej
raty
Kabel ładowania /OTG USB 3w1 MFC Dongle

Kabel ładowania /OTG USB 3w1 MFC Dongle

Cena: 129.27 PLN + 23% Vat
Kabel ładowania 3w1 MFC Dongle umożliwia ładowanie iPhone, iPad i iPod podczas operacji szukania kodu. Uwaga: złącze mico USB znajdujące się na kablu jest nieaktywnie i nie jest przeznaczone do ładowania żadnego urządzenia z takim gniazdem, możliwe jest tylko ładowanie poprzez złącze Lightning 8 pin lub konektor 30 pin.
 więcej
raty
MFC Dongle iPower Adapter

MFC Dongle iPower Adapter

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
MFC Dongle iPower Adapter umożliwia odblokowanie modeli iPhone z wersjami iOS 8.0.x - 8.1. za pomocą klucza MFC Dongle. Aby móc korzystać z adaptera należy otworzyć iPhona i podłączyć się do złącza baterii. Odblokowania za pomocą adaptera iPower polega na wprowadzenie przez MFC Dongle jednego kodu a następnie automatycznego restartu telefonu. Czas restartu uzależniony jest od modelu iPhona - im nowszy model tym szybciej nastąpi ponowne uruchomienie , przeważnie trwa to ok 40 sekund. Maksymalny czas odblokowania telefonu - kody od 0000 do 9999 to 111 godzin czyli ok 4,6 dnia.
 więcej
raty
Volcano Box Pack1 - Merapi Pack

Volcano Box Pack1 - Merapi Pack

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Volcano Box Pack1 znane też jako Merapi Pack jest jednorazową aktywacją , która znacznie rozszerza funkcjonalność Volcano Boxa o obsługę modeli MTK. 
 więcej
raty
Zagłuszacz sygnału GPS KR-5S

Zagłuszacz sygnału GPS KR-5S

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Zagłuszacz sygnału GPS KR-5S jest najmniejszym tego typu urządzeniem. Wielkość telefonu komórkowego oraz płaska budowa umożliwia włożenie go do kieszeni spodni czy marynarki. Już nie musisz używać urządzeń z antenami, wyróżniającymi się dużą budową. W dyskretny sposób spowodujesz wyłączenie wszystkich urządzeń gps znajdujących sie w pobliżu do 15 m. Uwaga: Używanie zagłuszaczy może naruszać obowiązujące prawo w szczególności Ustawę Prawo telekomunikacyjne. Użytkownik przed użyciem zagłuszaczy jest zobowiązany do zapoznania się z obowiązującym prawem w zakresie zagłuszania sygnału na poszczególnych częstotliwościach jak i w zakresie służb i instytucji mogących zgodnie z prawem używać zagłuszaczy. Sprzedawca nie odpowiada za użycie zagłuszaczy niezgodnie z obowiązującym prawem. 
 więcej
raty
Aktywacja Sigma Pack 2

Aktywacja Sigma Pack 2

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Aktywacja Sigma Pack 2 umożliwia   serwisowanie najnowższych smartfonów Qualcomm Hexagon. Każdy kto posiada Sigma Box lub Sigma Key może aktywować Pack 2 i uzyskać dostęp do tych funkcji oraz przyszłych aktualizacji , które zostaną wprowadzone w tym pakiecie.
 więcej
raty
Octopus Box Samsung

Octopus Box Samsung

Cena: 641.46 PLN + 23% Vat
Octopus Box Samsung  to nowy Box do obsługi telefonów Samsung znanej już grupy GSMServer (producenta Smart-Clip, Dream Box, Scout). Octopus pozwala na pełna obsługe telefonów Samsung (takze A2, Softbank). Umożliwia usunięcie simlocka, flashowanie, naprawe IMEIa i NVM oraz zasięgu. W pakiecie zawiera też zaawansowany edytor pakietów językowych co wyróżnia go na tle innych urządzeń.
 więcej
raty
IP-BOX iPhone Password Unlock Tool

IP-BOX iPhone Password Unlock Tool

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
Najnbowszy IP-BOX jest narzędziem służącym do odzyskania metodą Brute Force zapomnianego 4 cyfrowego hasła dla modeli iPhone iOS 7.xx . Wystarczy podłączyć do boxa swojego iPhona lub iPada i czekac na kod. Czas wygenerownia kodu wynosi od 6 sekund do 17 godzin.  Po wygenerowaniu kodu użytkownik otrzymuje pełny dostęp do iPhone / iPad a wszystkie dane pozostają nienaruszone.
 więcej
raty
Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
MFC Dongle pozwala odblokować hasło użytkownika dla iPhone 4,4s, 5, 5s, 5c (V7.1.1 / V7.1.2) oraz HTC i Samsung Android  (V4.3 +). MFC Dongle nie wymaga resetowania urządzenia, dzięki temu unikniesz usunięcia danych z telefonu oraz przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych. MFC Dongle przechowuje dane urządzenia i pozwala uzyskać hasło w bardzo łatwy sposób.
 więcej
raty
Qudrocopter Dron z kamerą HD 2MP F185 RC

Qudrocopter Dron z kamerą HD 2MP F185 RC

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Qudrocopter Dron z kamerą HD 2MP F185 RC -jest nową wersją dronu z wbudowaną kamerą HD, która umożliwia nagranie filmu z lotu ptaka. Do nagrywania wystarczy zainstalować kartę MicroSD (znajduje się w zestawie).  Czterokanałowy Quadrocopter z systemem video posiada znakomite właściwości lotne polecany również dla początkujących pilotów. Niepozorny Qudrocopter jest także urządzeniem służącym do inwigilacji. Ten niepozorny gadżet jest przydatny nie tylko zawodowym detektywom. Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. pięknego krajobrazu z lotu ptaka, dokonać dokładnej obserwacji dachów, instalacji/elementów budowlanych, anten położonych wysoko w niedostępnych miejscach itp. Kamerę uruchamia i wyłącza się bezpośrednio z nadajnika, którym steruje się helikopterem.
 więcej
Qudrocopter Dron z kamerą HD 3MP F183 RC

Qudrocopter Dron z kamerą HD 3MP F183 RC

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Qudrocopter F183 RC -jest nową wersją najlepszego na rynku modelu dronów wielosilnikowych z wbudowaną kamerą HD, która umożliwia nagranie filmu z lotu ptaka. Do nagrywania wystarczy zainstalować kartę MicroSD (brak w zestawie).  Mimo jego małych rozmiarów bardzo dobrze radzi sobie na zewnątrz nawet przy wietrze. Praca w dwóch trybach : stabilny i spokojny lot, w trybie lotu początkującego - z małą czułością drążków l agresyny i sportowy, w trybie dużych wychyleń drążków 6-osiowy system kontroli lotu, z regulowaną czułością żyroskopu, pozwala na bardzo stabilny lot co umożliwa nagranie filmu bardzo dobrej jakości w HD. Nadajnik wyposażony jest w elektroniczne trymery. Silniki bezrdzeniowe pozwalają na natychmiastową reakcję i doskonałą wydajność. Nie wymaga żadnego montażu - wyjmujemy z opakowania, wkładamy baterie do nadajnika i jest już możemy go używać. QUADROCOPTER wyposażony w mini kamerę dzięki której można dokonać dokładnej obserwacji dachów, instalacji/elementów budowlanych, anten położonych wysoko w niedostępnych miejscach itp.  Niepozorny Qudrocopter jest także urządzeniem służącym do inwigilacji. Ten niepozorny gadżet jest przydatny nie tylko zawodowym detektywom. Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. pięknego krajobrazu z lotu ptaka. Kamerę uruchamia i wyłącza się bezpośrednio z nadajnika, którym steruje się helikopterem.
 więcej
raty
GC PRO Key - CDMA, MTK

GC PRO Key - CDMA, MTK

Cena: 511.38 PLN + 23% Vat
GC PRO Key to profesjonalny klucz umożliwiający obsługę telefonów opartych na CDMA takich jak ZTE, HUAWEI, LG, UNICARE, ALCATEL, Micromax, Olive, Samsung, Haier oraz modeli z procesorem MTK : MT6516, MT6572, MT6575, MT6577, MT6XXX.
 więcej
raty
Autoklaw OCA Scotle Mini

Autoklaw OCA Scotle Mini

Cena: 4877.24 PLN + 23% Vat
Autoklaw OCA Scotle Mini służy do sklejania wyświetlaczy LCD za pomocą metody OCA wykorzystującej specjalne plastry kleju w formie stałej, wycięte pod wymiar sklejanych elementów. Procedura łączenia szybki (digitizera) z wyświetlaczem odbywa się poprzez podgrzanie pod ciśnieniem w .w. elementów, powodując usunięcie pęcherzyków powietrza oraz roztopienie oraz utwardzenie kleju OCA. Autoklaw rekomendowany jest do sklejania wyświetlaczy typu LCD (TFT, IPS, Retina, Super LCD), gdyż uniemożliwia uszkodzenie warstwy podświetlenia, co może mieć miejsce podczas procesu klejenia wyświetlaczy metodą LOCA. Autoklaw można również stosować z wyświetlaczami typu OLED (AMOLED, Super AMOLED, Clear Black). Porównanie technologii OCA/LOCA:                                            OCA                                     LOCA Rodzaj Kleju                       Plastry                               Klej płynny Sposób                              Temperatura i                     Lampa UV utwardzenia                       ciśnienie Zastosowanie                     LCD (IPS), AMOLED             AMOLED Klejenie w ramce                TAK                                   *NIEZALECANE producenta * klej LOCA może dostac się pod wyświetlacz i uszkodzić taśmy lub elektronikę telefonu, zalecane jest użycie formy  
 więcej
raty
Nawigacja GPS VORDON 7'' 4GB , FM , Mapy EU, AV (możliwość podłączenia kamery cofania)

Nawigacja GPS VORDON 7'' 4GB , FM , Mapy EU, AV (możliwość podłączenia kamery cofania)

Cena: 267.48 PLN + 23% Vat
Często podróżujesz?  Masz już dosyć pytania o drogę?  Potrzebujesz niezawodnej nawigacji? GPS Vordon pomoże Ci dotrzeć na miejsce zawsze w wyznaczonym czasie!
 więcej
raty
Nawigacja GPS VORDON 5'' 4GB , FM , Mapy EU (z opcją AV)

Nawigacja GPS VORDON 5'' 4GB , FM , Mapy EU (z opcją AV)

Cena: 194.31 PLN + 23% Vat
Często podróżujesz?  Masz już dosyć pytania o drogę?  Potrzebujesz niezawodnej nawigacji? GPS Vordon pomoże Ci dotrzeć na miejsce zawsze w wyznaczonym czasie!
 więcej
raty
Nawigacja GPS VORDON 5'' 4GB , FM , Mapy EU (bez opcji AV)

Nawigacja GPS VORDON 5'' 4GB , FM , Mapy EU (bez opcji AV)

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Często podróżujesz? Masz już dosyć pytania o drogę?  Potrzebujesz niezawodnej nawigacji? GPS Vordon pomoże Ci dotrzeć na miejsce zawsze w wyznaczonym czasie!
 więcej
raty
Nawigacja GPS VORDON 7'' 4GB , FM , Mapy EU bez opcji AV (kamera cofania)

Nawigacja GPS VORDON 7'' 4GB , FM , Mapy EU bez opcji AV (kamera cofania)

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Często podróżujesz?  Masz już dosyć pytania o drogę?  Potrzebujesz niezawodnej nawigacji? GPS Vordon pomoże Ci dotrzeć na miejsce zawsze w wyznaczonym czasie!
 więcej
raty
Nawigacja GPS VORDON 4,5'' MAPY

Nawigacja GPS VORDON 4,5'' MAPY

Cena: 169.92 PLN + 23% Vat
Często podróżujesz?  Masz już dosyć pytania o drogę?  Potrzebujesz niezawodnej nawigacji? GPS Vordon pomoże Ci dotrzeć na miejsce zawsze w wyznaczonym czasie!
 więcej
raty
Aktywacja Tropical Software dla Infinity Box

Aktywacja Tropical Software dla Infinity Box

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
Najnowsza aktywacja dla posiadaczy Infinity Box umożliwiajaca odblokowanie najnowszych modeli Samsung. Wykupując tą aktywacje uzytkownik ma możliwośc odblokowania 10 telefonów.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz BLACK BIRD

Rejestrator trasy Xblitz BLACK BIRD

Cena: 284.55 PLN + 23% Vat
Kamera w solidnej obudowie posiada szereg nowoczesnych rozwiązań, które przydadzą się każdemu kierowcy. Szeroki aż 170 stopni kąt widzenia oka kamery sprawi, że żaden detal nie umknie obiektywowi kamery. Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD (1920*1080p) 30 fps! Dzięki temu obraz charakteryzuje się nie tylko wysoką szczegółowością, ale także dużą płynnością. Automatyczna konwersja H.264 daje najwyższą jakość przy zachowaniu niewielkiej objętości plików wideo. Pełno-funkcyjny rejestrator trasy z szerokokątną kamerą, stabilizacją obrazu i aparatem 3 Mpix CMOS. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz SMART GPS

Rejestrator trasy Xblitz SMART GPS

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Xblitz Smart T806 umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli oraz odtwarzanie zapisanego materiału na urządzeniu lub poprzez wyjście HDMI. Wbudowany w uchwyt odbiornik GPS umożliwia zapisywania trasy pojazdu na mapie Google. Czytelny wyświetlacz ekran LCD 2,7 cala gwarantuje doskonałej jakości obraz odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od preferencji kierowcy, umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Smart posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu. Dzięki niemu każdy kierowca może czuć się bezpieczniej. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz DUAL HD

Rejestrator trasy Xblitz DUAL HD

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Kamera samochodowa Xblitz DUAL zapewnia pełną rejestrację przebytej trasy. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów kamera samochodowa DUAL firmy Xblitz wyróżnia się świetnymi parametrami technicznymi oraz trwałością wykonania. DUAL firmy XBLITZ to niezastąpione urządzenie niezbędne w każdym samochodzie. Dwie soczewki do montażu z przodu oraz tyłu auta pozwalają na nagrywanie wszelkich sytuacji, zarówno tych, które mają miejsce przed naszym samochodem, jak i tych, które wydarzyły się za nami. Takie rozwiązanie pozwoli na jeszcze dokładniejszą rejestrację przebytej podróży.
 więcej
raty
Kamera sportowa Xblitz ACTION wodoodporna HD

Kamera sportowa Xblitz ACTION wodoodporna HD

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Xblitz ACTION HD to idealny produkt dla wszystkich miłośników podróży oraz sportów ekstremalnych. Ta bardzo przydatna i poręczna kamera posiada 2 calowy wyświetlacz z panelem dotykowym, co daje możliwość precyzyjnego kadrowania oraz przeglądania materiału filmowego w plenerze. Sensor CMOS kamery zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 5Mpix oraz nagrywa filmy w jakości HD 720P. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz nagrywać filmy z dźwiękiem. Wbudowany akumulator o pojemności 440mAh umożliwi długie nagrywanie i zaspokoi potrzeby najbardziej wytrwałych sportowców. Bogaty zestaw akcesoriów pozwoli na wygodny i bezproblemowy montaż gdziekolwiek będziesz (motor, quad, rower, kask, kite jak i samochód. Kamera posiada dodatkowo wodoodporną i bardzo wytrzymałą obudowę. Zabezpiecza ona sprzęt przed wstrząsami, upadkiem czy zalaniem. Można z nią nawet nurkować do głębokości 10M, dlatego jest ona bardzo przydatna na każdym wakacyjnym wyjeździe. Xblitz ACTION HD doskonale sprawuję się podczas uprawiania takich sportów jak: wycieczki rowerowe, wspinaczka górska, nurkowanie, sporty wodne, bungee, deskorolka jak i podczas śnieżnego szaleństwa na stokach.
 więcej
raty
Kamera sportowa Xblitz ACTION 1080p wodoodporna FULL HD

Kamera sportowa Xblitz ACTION 1080p wodoodporna FULL HD

Cena: 210.57 PLN + 23% Vat
Xblitz ACTION HD to idealny produkt dla wszystkich miłośników podróży oraz sportów ekstremalnych. Ta bardzo przydatna i poręczna kamera posiada 2 calowy wyświetlacz z panelem dotykowym, co daje możliwość precyzyjnego kadrowania oraz przeglądania materiału filmowego w plenerze. Sensor CMOS kamery zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 5Mpix oraz nagrywa filmy w jakości FHD 1080P. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz nagrywać filmy z dźwiękiem. Wbudowany akumulator o pojemności 440mAh umożliwi długie nagrywanie i zaspokoi potrzeby najbardziej wytrwałych sportowców. Bogaty zestaw akcesoriów pozwoli na wygodny i bezproblemowy montaż gdziekolwiek będziesz (motor, quad, rower, kask, kite jak i samochód). Kamera posiada dodatkowo wodoodporną i bardzo wytrzymałą obudowę. Zabezpiecza ona sprzęt przed wstrząsami, upadkiem czy zalaniem. Można z nią nawet nurkować do głębokości 10M, dlatego jest ona bardzo przydatna na każdym wakacyjnym wyjeździe. Xblitz ACTION HD doskonale sprawuję się podczas uprawiania takich sportów jak: wycieczki rowerowe, wspinaczka górska, nurkowanie, sporty wodne, bungee, deskorolka jak i podczas śnieżnego szaleństwa na stokach.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC

Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC

Cena: 210.57 PLN + 23% Vat
Kamera w solidnej obudowie posiada szereg nowoczesnych rozwiązań które przydadzą się każdemu kierowcy. Kamera nagrywa w rozdzielczości FULLHD (1980*1080p) 30 fps! Dzięki temu obraz charakteryzuje się nie tylko wysoką szczegółowością ale także dużą płynnością. Automatyczna konwersja H.264 daje najwyższą jakość przy zachowaniu niewielkiej objętości plików wideo. Pełno-funkcyjny rejestrator trasy z szerokokątną kamerą 120 stopni stabilizacją obrazu i aparatem. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień, rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie, pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń.
 więcej
raty
Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V14

Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V14

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach korekcyjnych (V14) jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej możemy zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń.  Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. naszej przejażdżki rowerowej czy zjazdu na nartach. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została umieszczona na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny.  Niebanalny i nowoczesny desing sprawia, że przypadną do gustu każdemu posiadaczowi. Okulary nagrywają filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż  1280x720P  w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  4032 x 3024  co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 80 minut ciągłej pracy. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki. 
 więcej
raty
Kamera ukryta w czapce z daszkiem MP3 Bluetooth

Kamera ukryta w czapce z daszkiem MP3 Bluetooth

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Z wyglądu jest zwykłą czapką z daszkiem, ale nie u nas . Nasza czapka jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej w każdej chwili będziesz mógł zarejestrować swoje otoczenie w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń. Znajdujący się w zestawie pilot umożliwi łatwe i szybkie uruchomienie kamery.  Czapka nagrywa filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż  1280x720P  w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  1280x720P   co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 2-3 godzin ciągłej pracy (przy pełnym naładowaniu). Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć czapkę do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki.  Czapka może służyć również jako odtwarzacz mp3. W zestawie znajdują sie słuchawki. Kolor czarny. Rozmiar uniwersalny -regulowany.
 więcej
raty
Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V10

Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V10

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach korekcyjnych (V10) jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej możemy zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń.  Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. naszej przejażdżki rowerowej czy zjazdu na nartach. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została umieszczona na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny. Niebanalny i nowoczesny desing sprawia, że przypadną do gustu każdemu posiadaczowi. Okulary nagrywają filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż 1280x720P w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  4032 x 3024 co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 80 minut ciągłej pracy. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki. 
 więcej
Aktywacja Samsung Octopus dla Medusa Box

Aktywacja Samsung Octopus dla Medusa Box

Cena: 275.61 PLN + 23% Vat
Aktywacja Samsung Octopus dla Medusa Box umożliwia aktywacje modulu Samsung znanego z boxa Octopus na Boxie Medusa. Rozszerza możliwości Medusa Box o flashowanie, unlock telefonu, naprawę IMEI oraz inne operacje serwisowe dla telefonów Samsung.
 więcej
raty
Aktywacja NCK Dongle/Box - 12 miesięcy

Aktywacja NCK Dongle/Box - 12 miesięcy

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Aktywacja NCK Dongle/Box umożliwia uzyskanie dostępu do supportu najnowszych plików na serwerach NCK oraz używania najnowszych wersji oprogramowania NCK Dongle/Box na okres 12 miesięcy.
 więcej
raty
Zestaw głośnomówiący Xblitz X200 BLUETOOTH

Zestaw głośnomówiący Xblitz X200 BLUETOOTH

Cena: 85.37 PLN + 23% Vat
Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.   Samochodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X200 BLUETOOTH pomoże Ci uniknąć mandatu za rozmowę przez telefon w czasie jazdy.
 więcej
raty
Aktywacja support Vygis Box - 12 miesięcy

Aktywacja support Vygis Box - 12 miesięcy

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Aktywacja support Vygis Box pozwala na korzystanie z najnowszych aktualizacji oferowanych przez Vygis soft. Aktywacja przeznaczona jest dla posiadaczy boxów i kluczy Vygis starszych niż 8 lat , w których pokazywany jest komunikat o wygaśnięciu licencji.    
 więcej
raty
Rejestrator trasy lusterko wsteczne XBLITZ MIRROR FULL HD

Rejestrator trasy lusterko wsteczne XBLITZ MIRROR FULL HD

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Wysokiej klasy kamera samochodowa wideo rejestrator trasy lusterko wsteczne Xblitz MIRROR FULL HD. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców. 
 więcej
raty
Aktywacja Sigma Pack 1

Aktywacja Sigma Pack 1

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Aktywacja Sigma Pack 1 umożliwia bezpośredni unlock oraz naprawę IMEI dla najnowszych smartfonów Motorola TI za pomocą z unikalnej metody odblokowania Yoda / uzyskaniu kodów odblokowujących dla najnowszych smartfonów  Motorola, Alcatel, Huawei, ZTE i Lenovo opartych na MTK. Każdy kto posiada Sigma Box lub Sigma Key może aktywować Pack 1 i uzyskać dostęp do tych funkcji oraz przyszłych aktualizacji , które zostaną wprowadzone w tym pakiecie.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE HD

Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE HD

Cena: 96.75 PLN + 23% Vat
Rejestrator jazdy Xblitz Active HD umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości HD 1280x720 pikseli. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców.  Ekran LCD o przekątnej 2.5” gwarantuje doskonałą jakość obrazu odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od sytuacji , umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Active HD posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu, która szczególnie przyda się przy okazji dłuższej podróży.
 więcej
raty
Aktywacja Pack 1 dla Smart-Clip2

Aktywacja Pack 1 dla Smart-Clip2

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Aktywacja Pack 1 dla Smart-Clip2 umożliwia takie operacje jak naprawa IMEI dla MTK + funkcje Kalkulatora MTK Calculator , ale także pełną obsługę dla modeli Alcatel, ZTE i Vodafone  opartych na platformie Broadcom. Pack 1 jest najbardziej wydajną aktywacją dostępną dla Smart-Clip2. Uwaga! Aby aktywować Pack 1 wymagany jest Smart-Clip2 zestaw Basic.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Full Pack 1 + Pack 2 + Pack 3

Smart-Clip2 Full Pack 1 + Pack 2 + Pack 3

Cena: 893.50 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 Full Pack 1, Pack 2 and Pack 3 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 full umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK Qualcomm, Broadcom i  TI(Texas Instruments) Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Obsługuje ponad  4900 modeli telefonów takich marek jak Alcatel, Acer, Motorola, Huawei, ZTE, Vodafone, Lenovo i wiele innych.
 więcej
raty
Aktywacja Pack 3 dla Smart-Clip2

Aktywacja Pack 3 dla Smart-Clip2

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Aktywacja Pack 3 dla Smart-Clip2 umożliwia obsługę najnowszych modeli telefonów i smartfonów Motorola opartych na platformie TI (Texas Instruments) i Qualcomm CPU.   Uwaga! Aby aktywować Pack 3 wymagany jest Smart-Clip2 zestaw Basic z aktywnym Pack 2.
 więcej
raty
Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2

Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2 umożliwia  także pełną obsługę dla telefonów i smartfonów  Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm.   Uwaga! Aby aktywować Pack 2 wymagany jest Smart-Clip2 zestaw Basic.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 2

Smart-Clip2 Basic + Pack 2

Cena: 584.55 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 2 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Smart-Clip2 - zestaw Basic (z aktywną kartą) + Pack 2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów takich Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm. W każdej chwili można rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe aktywacje według własnego zapotrzebowania.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 1

Smart-Clip2 Basic + Pack 1

Cena: 584.55 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 1 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Smart-Clip2 - zestaw Basic (z aktywną kartą) + Pack 1 umożliwia pełen serwis telefonów opartych na platformie MTK, min. : naprawa IMEI dla MTK + Kalkulator MTK oraz obsługę takich modeli jak Alcatel, ZTE and Vodafone opartych na platformie Broadcom. W każdej chwili można rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe aktywacje według własnego zapotrzebowania.  
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 2 + Pack 3

Smart-Clip2 Basic + Pack 2 + Pack 3

Cena: 804.07 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 2 + Pack 3 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów takich Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm. Aktywacja Pack 3 dla Smart-Clip2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów opartych na platformie Qualcomm i Texas Instrumens.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 1 + Pack 2

Smart-Clip2 Basic + Pack 1 + Pack 2

Cena: 804.07 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 1 + Pack 2 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Aktywacja Pack1 dla Smart-Clip2 yumożliwia pełen serwis telefonów opartych na platformie MTK, min. : naprawa IMEI dla MTK + Kalkulator MTK oraz obsługę takich modeli jak Alcatel, ZTE and Vodafone opartych na platformie Broadcom. Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów takich Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm. Posiadając zestaw Smart-Clip2 wraz z Pack1 oraz Pack2 wystarczy dokupić Pack 3 aby móc korzystać ze wszystkich możliych funkcji tego urządzenia i serwisować dodatkowo najnowsze modele smartfonów Motorola z systemem Android. 
 więcej
raty
Smart-Clip2 - zestaw Basic

Smart-Clip2 - zestaw Basic

Cena: 365.04 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Zakupując  Smart-Clip2 - zestaw Basic (z aktywną kartą) mozna w późniejszym czasie rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe aktywacje według własnego zapotrzebowania.
 więcej
raty
Aktywacja Magma dla HXC Dongle

Aktywacja Magma dla HXC Dongle

Cena: 251.22 PLN + 23% Vat
Aktywacja Magma dla HXC Dongle przeznaczona jest dla wszystkich posiadaczy kluczy HXC Dongle. Aktywacja umożliwia upgrade urządzenia do działania z najnowszym projektem HXC Dongle. Po aktualizacji otrzymuje się możliwośc korzystania z najnowszych aktualizacji HXC Magma, supportu oraz wsparcia technicznego dotyczącego produktu Magma.
 więcej
raty
Magma Box + komplet kabli

Magma Box + komplet kabli

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Magma Box jest nowym rozwiązaniem do serwisowania nowych modeli telefonów HTC, BlackBerry jak i Samsung oraz Alcatel. Pozwala na odblokowanie  telefonów i smatfonów HTC bez utraty danych. Funkcja S ON/OFF oraz  specjalny kabel z taśmami HXC PRO pozwalają na korzystanie z najnowszych aktualizacji od Magma Team.   
 więcej
raty
4SE Box serwis Android bez limitu

4SE Box serwis Android bez limitu

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
4SE Box to nowa wersja dobrze juz znanego klucza 4SE. Box zabezpieczający bardzo proste w obsłudze i szybko rozwijające się oprogramowanie pozwalające na odblokowanie (Simlock, kod aparatu), zmianę oprogramowania, odczyt/zapis GDFS w telefonach marki SonyErisscon. Dzieki boxowi podczas wykonywania czynności serwisowych nie jest wymagane połączenie z internetem ani logi. Kupując 4SE Box odblokowujesz dowolną ilość telefonów beż żadnych limitów - włączając w to najnowsze telefonu Se typu Xperia czyli Androidy Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
NCK Box

NCK Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
NCK Box to nowe wielofunkcyjne urządzenie do serwisowania i odblokowywania telefonów marki Alcatel, Samsung, LG, Huawei. W odróżnieniu od klucza nie wymaga logów, kredytów do wykonywania operacji serwisowych takich jak direct unlock czy generacje kodów na podstawie IMEIa.
 więcej
Wymiana Martech Clip na Martech Box III

Wymiana Martech Clip na Martech Box III

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
Wymiana Martech Clip na Martech Box III jest skierowana dla wszystkich posiadaczy Martech Clip którzy są zainteresowani wymianą na nowe urządzenie Martech Box III. W celu wymiany nie musisz odsyłać Boxa  - wystarczy podać stary numer SN Martech Clipa. Po weryfikacji zamówienia wszystkie aktywacje Car Radio zostaną przepisane na nowego Boxa. Nowe urządzenie  Martech BOX III oparty jest na procesorze STM32, który zapewnia stabilność pracy oraz odpowiednie prędkości.   UŻYTKOWNIK MARTECH CLIPA POSIADAJĄCY AKTYWACJE OMAP WYMIANIE NA MARTECH BOXA III AUTOMATYCZNIE OTRZYMA ZA DARMO MOZLIWOSC OBSŁUGI NISSAN LCN.
 więcej
raty
Programator przystawka Martech BOX III

Programator przystawka Martech BOX III

Cena: 95.12 PLN + 23% Vat
Specjalna przystawka pod Martech BOX III
 więcej
raty
Przystawka Martech BOX III

Przystawka Martech BOX III

Cena: 10.57 PLN + 23% Vat
Uniwersalna przystawka dla Martech BOX III
 więcej
raty
Martech BOX III

Martech BOX III

Cena: 1000.00 PLN + 23% Vat
Martech BOX III oparty na procesorze STM32, który zapewnia stabilność pracy oraz odpowiednie prędkości.
 więcej
raty
Furious PACK 14 - Chimera Blackberry Tool

Furious PACK 14 - Chimera Blackberry Tool

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Nowa aktywacja dla posiadaczy Furious Pack 14 Chimera Blackberry Tool, która pozwala na odblokowanie i naprawę telefonów marki BlackBerry.   Pobierz i zainstaluj Chimera Blackberry Tool dla FuriousGold na komputerze, podłącz telefon do oryginalnego kabla lub kabla FuriousGold, wybierz model z poniższej listy i korzystaj z łatwego i szybkiego odblokowania BlackBerry.
 więcej
raty
Aoyue 701 Lutownica + rozlutownica

Aoyue 701 Lutownica + rozlutownica

Cena: 641.46 PLN + 23% Vat
Stacja posiadająca lutownicę kolbową oraz rozlutownicę podciśnieniową. Dane techniczne: Napięcie zasilania: 220V Wymiary stacji: 188 x 126 x 250 mm Waga: 6Kg Pobór mocy - kolba lutownicza: 35W Zakres temperatur - kolba lutownicza: 200 - 480 °C Ceramiczna grzałka - kolba lutownicza Napięcie grzałki - kolba lutownicza: 24V Rezystancja grota do masy: poniżej 2 ohm Potencjał grota do masy: poniżej 2mV Zakres temperatur - rozlutownica: 380 - 480 °C Ceramiczna grzałka - rozlutownica Napięcie grzałki - rozlutownica: 36V Wydajność pompy ssącej: 15 L /min (max) Źródło podciśnienia: pompa membranowa Moc ssania: 600mm Hg Zawartość opakowania: Stacja 701 Pistolet rozlutownicy Końcówki rozlutownicy (S, M, L) Uchwyt pistoletu rozlutownicy Kolba lutownicza Podstawka pod kolbę lutowniczą z gąbką do czyszczenia grota Wycior do czyszczenia 6 filtrów wykonanych z gąbki Zapasowy filtr spiralny Silikon Kabel zasilający
 więcej
raty
Aoyue Int866

Aoyue Int866

Cena: 893.50 PLN + 23% Vat
Opis: ● ESD bezpieczny sprzęt sterowany mikroprocesorem. ● 4-w-1 systemu łączącego Hot Air Gun, lutownica, podgrzewacz, czujnik zewnętrzny naprawy, opalarki stanąć w jednym wyrafinowanym opakowaniu. ● Cyfrowe sterowanie i wyświetlanie temperatury gorącego powietrza, temperatury lutowania żelaza, ciśnienia powietrza, temperatury podgrzewacza z Typ panelu dotykowego sterowania na precyzję i łatwość użytkowania. ● Przełączana odczyt temperatury Fahrenheita i Celsjusza. ● Zintegrowana platforma pistoletu gorącego powietrza. ● Konfigurowalny 1 do 30 minut bezczynności do automatycznego trybu gotowości (po 30 minutach, jak domyślnie) dla dodatkowej ochrony urządzenia i energooszczędnością. ● Wbudowany w procesie automatycznego chłodzenia, który chroni system i jego składników z nadmiernego ciepła, przedłużając żywotność użytkowania. ● Wbudowany w trybie automatycznego uśpienia na lutownicy. ● Zgodność z dysz różnych typów. ● Zgodność z różnego rodzaju grotów. DANE TECHNICZNE: GŁÓWNE STACJI (Aoyue Int866 z dmuchawy i podgrzewająca) Zasilanie: 210V-240V Wymiary stacji: 192(w) x 100(h) x 325(d) mm Waga: 6,58Kg HOT AIR Pobór mocy: 400W Zakres temperatur: 100°C - 480°C/212 °F - 896°F Element grzewczy Metal Heating Core Pompa Typ: Sirocoo Fan Dysze do potencjału ziemi Below 2 ohms PODGRZEWAJĄCA Zakres temperatur: 200°C - 480°C Element grzewczy: Quartz Crystal Pobór mocy: 400w LUTOWNICA (B016 z groty) Pobór mocy: 60W Zakres temperatur: 200°C - 480°C/392 °F - 896°F Element grzewczy: Ceramic Heater Napięcie wyjściowe: 24 V
 więcej
raty
Aoyue Int850C

Aoyue Int850C

Cena: 230.08 PLN + 23% Vat
Cechy: szerokim zakresie temperatur i regulacji przepływu powietrza. Chłodne powietrze zacznie wiać stale po użyciu, przedłużając tym samym żywotność użytkowania systemu ogrzewania. Najlepiej nadaje się do naprawy QFP, SOP, PLCC i komponenty soj. Dane Techniczne : Zasilani: 220V Pobór mocy 300W Zakres temperatur: 100-500 stopni Celsjusza Element grzewczy: metalowy Pompa Typ: membranowe Wydajność powietrza: 23 l / min (max) Stacja Wymiary: 188 x 127 x 246 mm Waga: 2,7 kg
 więcej
raty
Stacja Lutownicza Aoyue Int 738

Stacja Lutownicza Aoyue Int 738

Cena: 617.89 PLN + 23% Vat
Uniwersalna stacja zawierająca lutownicę kolbową z pochłaniaczem dymu oraz hot-air. Wszystkie parametry pracy ustawiane są cyfrowo za pomocą przycisków na obudowie i wyświetlane na wbudowanych wyświetlaczach led. Stacja posiada unikalną funkcję ustawiania czasy pracy hot-air w zakresie 20 - 9999 sekund , funkcję autowyłączania grzania w wypadku gdy hot-air nie jest używany (odłożony w uchwyt) oraz funkcję chłodzenia grzałki hot-air po wyłączeniu. Dane techniczne: Napięcie zasilania: 220V Pobór mocy hot-air: 500W Zakres temperatur pracy hot-air: 100 - 480 °C Pobór mocy lutownicy: 45W Zakres temperatur pracy lutownicy: 250 - 480 °C Ceramiczny element grzejny - lutownica kolbowa Wydajność dmuchawy: 23 L/min (max) Metalowy element grzejny - hot-air Wymiary stacji: 188 x 126 x 250 mm Waga: 5.6 Kg Zawartość opakowania: Stacja Int738 Pięć dysz do hot-air Lutownica kolbowa Podstawka pod lutownicę kolbową z gąbką do czyszczenia grota i miejscem na cynę Dwa filtry do pochłaniacza dymu Podciśnieniowy chwytak 939 Chwytak układów Kabel zasilający Angielskojęzyczna instrukcja
 więcej
raty
Aoyue Int893

Aoyue Int893

Cena: 873.98 PLN + 23% Vat
Opis: • Sterowany mikroprocesorem. • Cyfrowy wyświetlacz rzeczywistej i nastawionej temperatury. • Kontrola typu dotykowy Dotykowy. • Podwójna płyta projekt systemu. • Płyta grzejna wyposażona w dwa grzejniki do szybkiego ogrzewania. • płyty i chłodzenia z wentylatorem do szybkiego chłodzenia spalin z chłodzeniem. • Nadaje się do zastosowań bezołowiowych. Dane techniczne: Zasilanie: 220V Wymiary stacji: 192(w) x 155(h) x 265(d) mm Waga: 3,2 Kg Pobór mocy: 500W Zakres temperatur: 80°C - 380°C Element grzewczy: grzałka oporowa
 więcej
raty
Aoyue 8011 Hotbar soldering system

Aoyue 8011 Hotbar soldering system

Cena: 13008.13 PLN + 23% Vat
Zaawansowana stacja przeznaczona do łatwego i bezpiecznego lutowania elastycznych taśm stosowanych przy wyświetlaczach LCD.
 więcej
raty
Zaawansowany Stacja Rozlutownicza Aoyue Int474A ++

Zaawansowany Stacja Rozlutownicza Aoyue Int474A ++

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
Cechy: ● ESD bezpieczny sprzęt sterowany mikroprocesorem. ● Cyfrowe sterowanie i wyświetlanie temperatury ze sterowaniem typu panel dotykowy dla precyzji i łatwości użytkowania. ● Wyposażony w cylinder powietrzny typu pompy próżniowej dla silniejszego ssania i układu przejścia przez zero, który zapobiega przepięcia. ● Konfigurowalny 1 do 60 minut w trybie bezczynności do automatycznego uśpienia dodatkową ochronę urządzenia i energooszczędnością. ● Cyfrowa kalibracja dla łatwej kalibracji temperatury ● Z różnych końcówek wylutowywania. Dane techniczne: Zasilanie: 220V Wymiary stacji: 188(w) x 126(h) x 250(d) mm Waga: 5,3Kg Pobór mocy: 65-70W Zakres temperatur: 200°C - 480°C Element grzewczy: Ceramiczny Napięcie grzałki: 24V Rezystancja koncówka-masa: Poniżej 2 ohm Potencjał koncówka-masa: Poniżej 2mV
 więcej
raty
Aoyue HHL3000 Reflow Oven

Aoyue HHL3000 Reflow Oven

Cena: 3251.22 PLN + 23% Vat
Piec lutowniczy posiada czujnik pomiaru temperatury lutowanej płyty, pięć punktów kontroli temperatury/czasu, dwa profile lutownicze, możliwość resetowania punktów kontrolnych i jest przystosowany do lutowania bezołowiowego. Maksymalne tempo wzrostu temperatury jest ograniczone według standardów przemysłowych do 0.01°C/s - 3°C/s. W pełni cyfrowe sterowanie i odczyt parametrów pracy. Dane techniczne: Napięcie zasilania: 220V Wymiary: 360 x 385 x 190 mm Waga: 15 Kg Pobór mocy: 1100W Zakres temperatur: 100°C - 250°C Źródło ciepła: podczerwień Obszar roboczy: 210 mm x 190 mm Standardowy czas lutowania: 4 min — 8 min Tempo wzrostu temperatury: 0.01℃/s to 3 ℃/s
 więcej
raty
Stacja Lutownicza Int2930

Stacja Lutownicza Int2930

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
- Mikroprocesorowa, z regulacją temperatury Typ dotykowym i pamięci ustawień. - Funkcje uśpienia i automatyczne budzenie, czujnik drgań w rękojeści żelaza, który wykrywa ruch. - Programowalne offsetowy cyfrowy system blokady funkcji Funkcja uśpienia. - Wyjście 24 V, aby zapobiec uszkodzeniu obwodu, ESD SAFE, CE i RoHS . Dane techniczne: Zasilanie: 220V Napięcie grzałki: 24V Pobór mocy: 75W Zakres temperatur: 200 - 480 °C Element grzewczy: Ceramic heater Wymiary stacji: 115 x 90 x 155 mm Waga: 1.5Kg Zawartość opakowania: Stacja Int2930 Kolba lutownicza Grot zintegrowany ze grzałką Termoodporny pad Podstawka pod kolbę lutownicza Kabel zasilający
 więcej
raty
Pinceta ostra wydłużona gooi TS-15

Pinceta ostra wydłużona gooi TS-15

Cena: 7.32 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada ostrą końcówkę chwytową.
 więcej
Pinceta ostra precyzyjna gooi TS-11

Pinceta ostra precyzyjna gooi TS-11

Cena: 7.32 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada ostrą końcówkę chwytową. Przeznaczona do prac precyzyjnych.
 więcej
raty
Topnik ASA-223

Topnik ASA-223

Cena: 7.32 PLN + 23% Vat
Pojemność opakowania: 10cm³.
 więcej
raty
Stacja Naprawcza Aoyue BGA9000B

Stacja Naprawcza Aoyue BGA9000B

Cena: 25203.25 PLN + 23% Vat
Cyfrowo sterowana stacja naprawcza BGA. Zastosowany system wizyjny split-vision pomaga szybko wypozycjonować lutowany układ. Posiada optimizer służący do precyzyjnej regulacji położenia układu nad płytą. W tej wersji źródłem ciepła jest hot-air z precyzyjnym czujnikiem temperatury wylotowej powietrza. Stacja przystosowana jest do lutowania bezołowiowego. Wbudowany podgrzewacz przyspiesza proces lutowania i pozwala uniknąć efektu odkształcania się płyty. Dane Techniczne: Główna jednostka: Napięcie zasilania: 220V Wymiary: 530 x 480 x 550 mm Waga: 45 kg Uchwyt na płytę o powierzchni do: 280 X 430 mm Podgrzewacz: Pobór mocy: 500W Zakres temperatur: 100 - 350°C Źródło ciepła: Quartz Infrared Lutownica kolbowa: Pobór mocy: 70W Zakres temperatur: 200 - 480°C Element grzejny: ceramiczna grzałka Napięcie grzałki: 24V Hot-air: Pobór mocy: 500W Zakres temperatur: 200 - 480°C Element grzejny: metalowy rdzeń grzejny Napięcie grzałki: 220V
 więcej
raty
Pinceta ostra precyzyjna M&R ESD-11

Pinceta ostra precyzyjna M&R ESD-11

Cena: 9.76 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada ostrą końcówkę chwytową. Przeznaczona do prac precyzyjnych.
 więcej
raty
Sito BGA - XBOX 360 GPU

Sito BGA - XBOX 360 GPU

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Sito z ramka 79*79mm do reballingu układu GPU - układ grafiki w konsoli XBOX 360.
 więcej
raty
Stacja Naprawcza Aoyue BGA9001

Stacja Naprawcza Aoyue BGA9001

Cena: 24500.00 PLN + 23% Vat
Stacja przeznaczona do pracy z różnej wielkości układami BGA, QFP i innymi. Posiada zaawansowany system optyczny "SPLIT VISION" oraz precyzyjny system pozycjonowania lutowanego układu dzięki któremu można bezproblemowo i bezpiecznie wymienić każdy układ. Wbudowany monitor LCD pozwala na idealne dopasowanie pozycji układu do punktów lutowniczych na płycie. Pięć dostępnych profili grzania oraz dodatkowo możliwość zmiany ich parametrów umożliwiają dopasowanie parametrów stacji do dowolnych potrzeb. Dodatkowo stacja posiada lutownicę kolbową o mocy 70W. Przystosowana jest do lutowania bezołowiowego. Niezastąpiona przy wymianie chipsetów płyt głównych, procesorów, układów graficznych i innych wymagających precyzyjnego pozycjonowania. Wybrane cechy i funkcje: - Podgrzewacz kwarcowy o dużej powierzchni roboczej - W pełni cyfrowe sterowanie i odczyt parametrów pracy - System optyczny "SPLIT VISION" z kolorową kamerą i monitorem LCD - Zamknięta pętla pomiarowa temperatury - Precyzyjny system pozycjonowania - Wbudowana osłona przed promieniowaniem IR - Pompa ssąca oraz dwa narzędzia ssące (ręczny chwytak podciśnieniowy / dysza ssąca) - Uniwersalne uchwyty montażowe PCB - Lutownica kolbowa 70W - W pełni zgodna z normami "LEAD-FREE" , "RoHS" oraz "ESD SAFE" Dane techniczne: Główna platforma: Wymiary: 375 x 580 x 460 mm Waga: 36,6 Kg Jednostka sterująca: Napięcie zasilania: 220V Wymiary: 203 x 283 x 283 mm Waga: 7,5 Kg Kolba lutownicza: Pobór mocy: 75W Zakres temperatur: 200 - 480 °C Element grzejny: Ceramiczna grzałka Napięcie grzałki: 24V Podgrzewacz: Pobór mocy: 900W Zakres temperatur: 100 - 480 °C Element grzejny: Quartz Infrared Heater Powierzchnia grzewcza: 240 x 185 mm Napięcie zasilania: 220V Górne żródło ciepła - lampa IR: Pobór mocy: 150W Zakres temperatur: 100 - 350 °C Element grzejny: Lampa halogenowa IR Napięcie lampy: 15V
 więcej
raty
Pinceta precyzyjna kątowa M&R ESD-15

Pinceta precyzyjna kątowa M&R ESD-15

Cena: 9.76 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada cienką końcówkę chwytową. Przeznaczona do prac precyzyjnych.
 więcej
raty
Taśma z folii poliamidowej 14mm

Taśma z folii poliamidowej 14mm

Cena: 15.45 PLN + 23% Vat
Taśma do maskowania w wysokiej temperaturze. Długość: 33 m Szerokość: 14 mm
 więcej
raty
Pinceta precyzyjna ST-11

Pinceta precyzyjna ST-11

Cena: 14.63 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada cienką końcówkę chwytową. Przeznaczona do prac precyzyjnych. Długość: 120 mm
 więcej
raty
Pasta lutownicza ZJ-18

Pasta lutownicza ZJ-18

Cena: 2.44 PLN + 23% Vat
Dobrej jakości pasta lutownicza, poprawia topliwość cyny, nie przewodzi prądu, posiada właściwości klejące (przydatne przy reballingu układów BGA).
 więcej
Taśma z folii poliamidowej 10mm

Taśma z folii poliamidowej 10mm

Cena: 12.20 PLN + 23% Vat
Taśma do maskowania w wysokiej temperaturze. Długość: 33 m Szerokość: 10 mm
 więcej
raty
Taśma z folii poliamidowej 6mm

Taśma z folii poliamidowej 6mm

Cena: 8.94 PLN + 23% Vat
Taśma do maskowania w wysokiej temperaturze. Długość: 33 m Szerokość: 6 mm
 więcej
raty
Sita BGA - PS3 GPU

Sita BGA - PS3 GPU

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Sita z ramka 79*79mm do reballingu układów PS3
 więcej
raty
Sita BGA - PS3 CXD2964GB

Sita BGA - PS3 CXD2964GB

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Sita z ramka 79*79mm do reballingu układów BGA w konsolach Playstation Portable - dla płyt w wersji 30xx.
 więcej
raty
Sito BGA - XBOX 360 CPU

Sito BGA - XBOX 360 CPU

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Sito z ramka 79*79mm do reballingu układu CPU - procesora w konsoli XBOX 360.
 więcej
raty
Kulki BGA LF 0,3 mm

Kulki BGA LF 0,3 mm

Cena: 34.15 PLN + 23% Vat
Bezołowiowe kulki BGA o średnicy 0,3 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Kulki BGA LF 0,4 mm

Kulki BGA LF 0,4 mm

Cena: 34.15 PLN + 23% Vat
Bezołowiowe kulki BGA o średnicy 0,4 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Sita BGA - PS3 CPU

Sita BGA - PS3 CPU

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Sita z ramka 79*79mm do reballingu układów BGA PS3 CPU
 więcej
raty
Kulki BGA 0.76mm

Kulki BGA 0.76mm

Cena: 8.12 PLN + 23% Vat
Kulki BGA o średnicy 0,76 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Pinceta precyzyjna ST-12

Pinceta precyzyjna ST-12

Cena: 14.63 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada cienką końcówkę chwytową. Przeznaczona do prac precyzyjnych. Długość: 135 mm
 więcej
raty
Cyna - spoiwo lutownicze 0,6 mm KE DA

Cyna - spoiwo lutownicze 0,6 mm KE DA

Cena: 9.76 PLN + 23% Vat
Sprzedawane na szpulce. Zawiera ołów.
 więcej
raty
Kulki BGA LF 0,6 mm

Kulki BGA LF 0,6 mm

Cena: 39.02 PLN + 23% Vat
Bezołowiowe kulki BGA o średnicy 0,6 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Kulki BGA LF 0,76 mm

Kulki BGA LF 0,76 mm

Cena: 39.02 PLN + 23% Vat
Bezołowiowe kulki BGA o średnicy 0,76 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Topnik FLUX H036

Topnik FLUX H036

Cena: 7.32 PLN + 23% Vat
Topnik FLUX model H036 Pojemność opakowania: 10 cm³ Topnik aktywny, niezbędny podczas lutowania przy użyciu lutownic HOT AIR i kolbowych. Zapakowany w strzykawce co ułatwia nakładanie jak i zabezpiecza przed wyschnięciem.
 więcej
raty
Kulki BGA 0.6mm

Kulki BGA 0.6mm

Cena: 8.12 PLN + 23% Vat
Kulki BGA o średnicy 0,6 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Kulki BGA 0,5 mm

Kulki BGA 0,5 mm

Cena: 8.12 PLN + 23% Vat
Kulki BGA o średnicy 0,5 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Pasta lutownicza 150g

Pasta lutownicza 150g

Cena: 9.76 PLN + 23% Vat
Dobrej jakości pasta lutownicza, poprawia topliwość cyny, nie przewodzi prądu, posiada właściwości klejące (przydatne przy reballingu układów BGA), duże opakowanie.
 więcej
Stacja Naprawcza Aoyue BGA9000A

Stacja Naprawcza Aoyue BGA9000A

Cena: 27097.56 PLN + 23% Vat
Cyfrowo sterowana stacja naprawcza BGA. Zastosowany system wizyjny split-vision pomaga szybko wypozycjonować lutowany układ. Posiada optimizer służący do precyzyjnej regulacji położenia układu nad płytą. Zastosowanie źródła ciepła w postaci lampy IR pozwoliło uniknąć problemów spotykanych przy pracy z użyciem stacji hot-air polegających na rozdmuchiwaniu okolicznych elementów podczas lutowania. Stacja przystosowana jest do lutowania bezołowiowego. Wbudowany podgrzewacz przyspiesza proces lutowania i pozwala uniknąć efektu odkształcania się płyty. Dane Techniczne: Główna jednostka: Napięcie zasilania: 220V Wymiary: 530 x 480 x 550 mm Waga: 48 kg Uchwyt na płytę o powierzchni do: 280 X 430 mm Podgrzewacz: Pobór mocy: 500W Zakres temperatur: 100 - 350°C Źródło ciepła: Quartz Infrared Lutownica kolbowa: Pobór mocy: 70W Zakres temperatur: 200 - 480°C Element grzejny: ceramiczna grzałka Napięcie grzałki: 24V Lampa IR: Pobór mocy: 150W Zakresa temperatur: 200 - 480°C Element grzejny: lampa halogenowa IR Napięcie lampy: 15V
 więcej
raty
Szczotka ESD

Szczotka ESD

Cena: 4.88 PLN + 23% Vat
Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia zmontowanych płytek PCB, zawierających komponenty wrażliwe na wyładowania ESD.
 więcej
raty
Kulki BGA LF 0,5 mm

Kulki BGA LF 0,5 mm

Cena: 34.15 PLN + 23% Vat
Bezołowiowe kulki BGA o średnicy 0,5 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Grzałka do lutownic kolbowych, pasuje do stacji: 936A, 908

Grzałka do lutownic kolbowych, pasuje do stacji: 936A, 908

Cena: 64.23 PLN + 23% Vat
Nowa grzałka do lutownic kolbowych Aoyue. Pasuje do stacji: 936A, 908
 więcej
raty
Kulki BGA 0,45 mm

Kulki BGA 0,45 mm

Cena: 7.32 PLN + 23% Vat
Kulki BGA o średnicy 0,45 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Kulki BGA 0,3mm

Kulki BGA 0,3mm

Cena: 8.12 PLN + 23% Vat
Kulki BGA o średnicy 0,3 mm stosowane podczas serwisowania urządzeń opartych o układy BGA.
 więcej
raty
Pinceta precyzyjna kątowa ostra ST-15

Pinceta precyzyjna kątowa ostra ST-15

Cena: 14.63 PLN + 23% Vat
Wykonana ze stali nierdzewnej o własnościach antymagnetycznych, posiada ostrą końcówkę chwytową. Przeznaczona do prac precyzyjnych. Długość: 120 mm
 więcej
raty
Grzałka do rozlutownicy, pasuje do stacji: 701,474

Grzałka do rozlutownicy, pasuje do stacji: 701,474

Cena: 21.00 PLN + 23% Vat
Nowa grzałka do rozlutownicy Aoyue. Pasuje do stacji:701,474 (C005).
 więcej
raty
Grzałka hotair CERAMICZNA, pasuje do stacji 850,857,906,908,908+909,998.

Grzałka hotair CERAMICZNA, pasuje do stacji 850,857,906,908,908+909,998.

Cena: 52.85 PLN + 23% Vat
Nowa grzałka do kolby hotair, pasuje do stacji: 850,857,906,908,908+909,998 (20093).
 więcej
raty
Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 2702, 2702A+

Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 2702, 2702A+

Cena: 104.88 PLN + 23% Vat
Nowa kompletna kolba lutownicza, pasuje do stacji: 2702, 2702A+ (B012).
 więcej
raty
Pistolet rozlutownicy, pasuje do stacji: 474A+

Pistolet rozlutownicy, pasuje do stacji: 474A+

Cena: 153.66 PLN + 23% Vat
Nowy kompletny pistolet do stacji rozlutowniczej, pasuje do stacji: 474A+ (B1002A).
 więcej
raty
Pistolet rozlutownicy, pasuje do stacji: 2702

Pistolet rozlutownicy, pasuje do stacji: 2702

Cena: 142.28 PLN + 23% Vat
Nowy kompletny pistolet do stacji rozlutowniczej, pasuje do stacji: 2702 (B1003).
 więcej
raty
Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 2738, 2738A+

Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 2738, 2738A+

Cena: 95.20 PLN + 23% Vat
Nowa kompletna kolba lutownicza, pasuje do stacji: 2738, 2738A+ (B011).
 więcej
raty
Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 950, 936, 937, 968, 803

Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 950, 936, 937, 968, 803

Cena: 70.73 PLN + 23% Vat
Typ: B005 (z grot punktowy 202942) Pasuje do: Aoyue 950, 936, 937, 968, 803... Napięcie zasilania: 24V Pobór mocy: 60 Watt Element grzejny: Ceramiczny ESD: ESD SAFE Wtyk typu: 5-Pin Zakres temperatur: 200-450 st. C
 więcej
raty
Podstawka pod kolbę lutowniczą (2610)

Podstawka pod kolbę lutowniczą (2610)

Cena: 8.13 PLN + 23% Vat
Podstawka pod kolbę lutowniczą z gąbką do czyszczenia grota wykonana z plastiku. Wymiary: 160 x 80 x 94 Waga: 0,24 Kg
 więcej
raty
Podstawka pod kolbę lutowniczą (2620)

Podstawka pod kolbę lutowniczą (2620)

Cena: 16.26 PLN + 23% Vat
Podstawka pod kolbę lutowniczą z gąbką do czyszczenia grota wykonana z aluminium. Wymiary: 160 x 80 x 94 Waga: 0,42 Kg
 więcej
raty
Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 936, 937. 937A+, 899,899A+,906, 909.

Kolba lutownicza, pasuje do stacji: 936, 937. 937A+, 899,899A+,906, 909.

Cena: 52.85 PLN + 23% Vat
Nowa kompletna kolba lutownicza, pasuje do stacji: 936, 937. 937A+, 899,899A+,906, 909 (B001).
 więcej
raty
Grzałka hotair CERAMICZNA, pasuje do stacji: 2702/2702A+, 2738/Int2738A+,738,768,850A+,852,852A+,852A++,857A++,968.

Grzałka hotair CERAMICZNA, pasuje do stacji: 2702/2702A+, 2738/Int2738A+,738,768,850A+,852,852A+,852A++,857A++,968.

Cena: 56.10 PLN + 23% Vat
Nowa ceramiczny element grzejny do kolby hotair, pasuje do stacji: 2702/2702A+, 2738/Int2738A+,738,768,850A+,852,852A+,852A++,857A++,968 (20094).
 więcej
raty
Grot LF-1404

Grot LF-1404

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-1C

Grot LF-1C

Cena: 54.60 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-2BC

Grot LF-2BC

Cena: 54.60 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1127 QFP

Dysza HOT-AIR 1127 QFP

Cena: 45.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 18 mm Wymiar B: 18 mm Wymiar C: 25 mm Wymiar D: 25 mm
 więcej
raty
Grot LF-24D

Grot LF-24D

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1264 QFP

Dysza HOT-AIR 1264 QFP

Cena: 52.50 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 39 mm Wymiar B: 39 mm Wymiar C: 46 mm Wymiar D: 46 mm
 więcej
raty
Grot LF-KU

Grot LF-KU

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-4D

Grot LF-4D

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-K

Grot LF-K

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1261 QFP

Dysza HOT-AIR 1261 QFP

Cena: 46.50 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 19 mm Wymiar B: 19 mm Wymiar C: 26 mm Wymiar D: 26 mm
 więcej
raty
Grot LF-1402

Grot LF-1402

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-1401

Grot LF-1401

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1125 QFP

Dysza HOT-AIR 1125 QFP

Cena: 27.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 9 mm Wymiar B: 9 mm Wymiar C: 16 mm Wymiar D: 16 mm
 więcej
raty
Grot LF-4C

Grot LF-4C

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-3BC

Grot LF-3BC

Cena: 54.60 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-LI

Grot LF-LI

Cena: 54.60 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Grot LF-08LD

Grot LF-08LD

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1182 BQFP

Dysza HOT-AIR 1182 BQFP

Cena: 51.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 23.2 mm Wymiar B: 23.2 mm Wymiar C: 30.2 mm Wymiar D: 30.2 mm
 więcej
raty
Grot LF-02J

Grot LF-02J

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR  1181 BQFP

Dysza HOT-AIR 1181 BQFP

Cena: 49.50 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 18.2 mm Wymiar B: 18.2 mm Wymiar C: 25.2 mm Wymiar D: 25.2 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1187 TSOL

Dysza HOT-AIR 1187 TSOL

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 11 mm Wymiar W: 18 mm Wymiar A: 9 mm Wymiar B: 25 mm
 więcej
raty
Grot LF-08D

Grot LF-08D

Cena: 65.00 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1257 SOP

Dysza HOT-AIR 1257 SOP

Cena: 45.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 22 mm Wymiar W: 11 mm Wymiar A: 20 mm Wymiar B: 18 mm
 więcej
raty
Grot LF-1403

Grot LF-1403

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Groty ze zintegrowaną grzałką, przystosowane do lutowania bezołowiowego. Pasują do stacji: 2900, 2901, 2738, 2702, 6031.
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1139 PLCC

Dysza HOT-AIR 1139 PLCC

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 7.5 mm Wymiar B: 12.5 mm Wymiar C: 14.5 mm Wymiar D: 19.5 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1132 SOP

Dysza HOT-AIR 1132 SOP

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 16 mm Wymiar W: 4.7 mm Wymiar A: 14 mm Wymiar B: 11.7 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1138 PLCC

Dysza HOT-AIR 1138 PLCC

Cena: 49.50 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 30 mm Wymiar B: 30 mm Wymiar C: 37 mm Wymiar D: 37 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1137 PLCC

Dysza HOT-AIR 1137 PLCC

Cena: 49.50 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 25 mm Wymiar B: 25 mm Wymiar C: 32 mm Wymiar D: 32 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1188 PLCC

Dysza HOT-AIR 1188 PLCC

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 10 mm Wymiar B: 10 mm Wymiar C: 17 mm Wymiar D: 17 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1140 PLCC

Dysza HOT-AIR 1140 PLCC

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 12 mm Wymiar B: 12 mm Wymiar C: 19 mm Wymiar D: 19 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1214 SOJ

Dysza HOT-AIR 1214 SOJ

Cena: 42.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 27 mm Wymiar W: 11 mm Wymiar A: 25 mm Wymiar B: 18 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1134 SOP

Dysza HOT-AIR 1134 SOP

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 20 mm Wymiar W: 6 mm Wymiar A: 18 mm Wymiar B: 13 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1260 SOP

Dysza HOT-AIR 1260 SOP

Cena: 39.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 20 mm Wymiar W: 7.7 mm Wymiar A: 18 mm Wymiar B: 14.7 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1258 SOP

Dysza HOT-AIR 1258 SOP

Cena: 42.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 12 mm Wymiar W: 7 mm Wymiar A: 10 mm Wymiar B: 14 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1135 PLCC

Dysza HOT-AIR 1135 PLCC

Cena: 45.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 17.5 mm Wymiar B: 17.5 mm Wymiar C: 24.5 mm Wymiar D: 24.5 mm
 więcej
raty
Dysza Hot-AIR 1183 SOJ

Dysza Hot-AIR 1183 SOJ

Cena: 42.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 17 mm Wymiar W: 7 mm Wymiar A: 15 mm Wymiar B: 14 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1141 PLCC

Dysza HOT-AIR 1141 PLCC

Cena: 45.00 PLN + 23% Vat
Wymiar A: 12 mm Wymiar B: 14 mm Wymiar C: 19 mm Wymiar D: 21 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1185 TSOL

Dysza HOT-AIR 1185 TSOL

Cena: 0.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 11 mm Wymiar W: 11 mm Wymiar A: 9 mm Wymiar B: 18 mm
 więcej
Dysza HOT-AIR 1192 SIP

Dysza HOT-AIR 1192 SIP

Cena: 36.00 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 52,5 mm IC SIZE: SIP 50L
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1197 SINGLE

Dysza HOT-AIR 1197 SINGLE

Cena: 16.50 PLN + 23% Vat
Średnica wylotu: 9 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1130 SINGLE

Dysza HOT-AIR 1130 SINGLE

Cena: 12.75 PLN + 23% Vat
Średnica wylotu: 4,4 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1198 SINGLE

Dysza HOT-AIR 1198 SINGLE

Cena: 16.50 PLN + 23% Vat
Średnica wylotu: 12 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1142 BENT SINGLE

Dysza HOT-AIR 1142 BENT SINGLE

Cena: 12.75 PLN + 23% Vat
Średnica wylotu: 3 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR D4141N BGA

Dysza HOT-AIR D4141N BGA

Cena: 52.03 PLN + 23% Vat
Wymiar L: 40 mm Wymiar W: 40 mm
 więcej
raty
Dysza HOT-AIR 1325 Dual Single Adjustable

Dysza HOT-AIR 1325 Dual Single Adjustable

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Regulowana dysza HOT-AIR.
 więcej
raty
Kabel HTC HD7 dla HTC 8X, Titan, Radar, Mozart, Thropy, HD7, 7Pro

Kabel HTC HD7 dla HTC 8X, Titan, Radar, Mozart, Thropy, HD7, 7Pro

Cena: 28.46 PLN + 23% Vat
Kabel HTC HD7 dla HTC 8X, Titan, Radar, Mozart, Thropy, HD7, 7Pro służy do naprawy uszkodzonych telefonów po tzw. "halfbrick" jak też umożliwia bniżenie wersji SPL telefonów HTC takich jak: HTC 8X, Titan, Radar, Mozart, Thropy, HD7, 7Pro.
 więcej
raty
Aktywacja MICRO BOX BLACKBERRY MEP0

Aktywacja MICRO BOX BLACKBERRY MEP0

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Najnowsza aktywacja dla posiadaczy Micro Boxa / Klucza umożliwiająca odblokowanie MEP0/ditect Unlock najnowszych modeli BlackBerry bez żadnych limitów.
 więcej
raty
Gaz pieprzowy Walther PRO SECUR 16ml

Gaz pieprzowy Walther PRO SECUR 16ml

Cena: 20.33 PLN + 23% Vat
Gaz pieprzowy PRO SECUR marki Walther to jeden z najlepszych gazów dostępnych na polskim rynku. Można go używać przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. przy silnym wietrze. Jest to gaz (żel) obezwładniający o wydłużonym działaniu. Strumień żelu jest rozpraszany w kształcie stożka. Dzięki drobnemu rozpyleniu poszczególne cząstki są szybciej wdychane, a gaz działa natychmiastowo. Gaz charakteryzuje się bardzo dużym stężeniem środka obezwładniającego - 10% stężenie OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a). Dzięki temu efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Wyposażono go w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu.
 więcej
Furious PACK 13 Chimera - BlackBerry, Samsung, Nokia

Furious PACK 13 Chimera - BlackBerry, Samsung, Nokia

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Furious PACK 13 Chimera to najnowsza aktywacja Furious Team obsługująca najnowsze modele telefonów marki Samsung, BlackBerry oraz Nokia . Jej główne możliwości to odblokowanie i zczytanie kodów dla obsługiwanych modeli.
 więcej
raty
Podgrzewacz/separator do naprawy LCD Scotle PR-1000

Podgrzewacz/separator do naprawy LCD Scotle PR-1000

Cena: 503.25 PLN + 23% Vat
Najnowszy model podgrzewacza z firmy Scotle jest specjalnym narzędziem zaprojektowanym do podgrzewania ekranów LCD celem separacji ekranu od panelu dotykowego które zespolone są ze sobą klejem typu LOCA. Dzięki temu urządzeniu można w bardzo prosty sposób rozłączyć/rozciąć LCD od szkiełka/digitizera w celu jego wymiany. Jest to o wiele tańsza operacja niż wymiana całego LCD. Górna część grzewcza wykonana jest z grubej aluminiowej płyty, dzięki czemu temperatura równomiernie rozprowadza się na jej powierzchni po rozgrzaniu kleju do temperatury ok 80-100s stopni następuje zmiękczenie struktury i za pomocą drutu  molibdenowego można dokonać separacji ekranu dotykowego od wyświetlacza. Maksymalny wymiar naprawianych wyświetlaczy dla danego modelu to 7" , dzięki czemu możliwa jest naprawa takich smartfonów jak iPhone 4s/5, HTC , Nokia i innych najnowszych modeli. 
 więcej
raty
Przystawka JTAG HTC ONE XL/X AT&T (PJ83120/PJ83100)

Przystawka JTAG HTC ONE XL/X AT&T (PJ83120/PJ83100)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG HTC ONE XL/X AT&T (PJ83120/PJ83100) pozwala na naprawę boota w telefonach HTC ONE XL/X AT&T (PJ83120/PJ83100) przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter.  Współpracuje z :  Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Medusa JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i innymi urządzeniami posiadającymi możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Zestaw głośnomówiący samochodowy/morski  GSP-1700

Zestaw głośnomówiący samochodowy/morski GSP-1700

Cena: 3787.80 PLN + 23% Vat
Zestaw głośnomówiący samochodowy/morski  GSP-1700 jest wygodnym, gotowym do drogi pakietem akcesoriów dla telefonu GSP-1700. Zestaw GSP-1700 Globalstar oferuje wygodę i użyteczność zestawu głośnomówiącego dla tych, którzy podróżują często w miejscach, gdzie zasięg komórkowy jest niedostępny.
 więcej
raty
Klej LOCA  UV do LCD TP-1600F - 50 g

Klej LOCA UV do LCD TP-1600F - 50 g

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości specjalny klej który wykorzystywany jest w procesie łączenia elementów takich jak LCD/digitizery/szybki w najnowszych telefonach, smartfonach i tabletach tj. iPhone 4/4S, iPhone 5, iPad, HTC ONE Samsung Galaxy Note II (N7100), Galaxy S II (i9100), Galaxy S III (i9300), Galaxy S IV (i9500), Galaxy Tab i wielu innych. Jest to najnowsza metoda łączenia elementów wyświetlacza. Zastępuje dotychczasowo stosowaną metodę podklejania taśmą OCA - przy której powstawały przeważnie niedoskonałości takie jak odblaski czy cienie .  Zastosowanie takiego kleju umożliwia o wiele trwalsze połączenie elementów uzyskując tym samym wysoką jakość wyświetlanego obrazu porównywalną z nowymi fabrycznymi telefonami.  Klej utwardzany jest za pomocą lampy UV (dostępna w naszym sklepie )  dzięki czemu nie pozostawia żadnych pęcherzyków powietrza itp.dotychczasowo stosowaną metodę podklejania taśmą OCA - przy której powstawały przeważnie niedoskonałości takie jak odblaski czy cienie  Zawartość kleju - 50 g wystarcza na około 20 aplikacji (w zależności od wielkości ekranów LCD).
 więcej
raty
Klej LOCA  UV do LCD TP-2500F - 50 g

Klej LOCA UV do LCD TP-2500F - 50 g

Cena: 88.62 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości specjalny klej który wykorzystywany jest w procesie łączenia elementów takich jak LCD/digitizery/szybki w najnowszych telefonach, smartfonach i tabletach tj. iPhone 4/4S, iPhone 5, iPad, HTC ONE Samsung Galaxy Note II (N7100), Galaxy S II (i9100), Galaxy S III (i9300), Galaxy S IV (i9500), Galaxy Tab i wielu innych. Jest to najnowsza metoda łączenia elementów wyświetlacza. Zastępuje dotychczasowo stosowaną metodę podklejania taśmą OCA - przy której powstawały przeważnie niedoskonałości takie jak odblaski czy cienie . Zastosowanie takiego kleju umożliwia o wiele trwalsze połączenie elementów uzyskując tym samym wysoką jakość wyświetlanego obrazu porównywalną z nowymi fabrycznymi telefonami. Klej utwardzany jest za pomocą lampy UV (dostępna w naszym sklepie )  dzięki czemu nie pozostawia żadnych pęcherzyków powietrza itp.dotychczasowo stosowaną metodę podklejania taśmą OCA - przy której powstawały przeważnie niedoskonałości takie jak odblaski czy cienie  Zawartość kleju - 50 g wystarcza na około 20-25 aplikacji (w zależności od wielkości ekranów LCD).
 więcej
raty
MXBOX THUNDER FULL (Box + karta)

MXBOX THUNDER FULL (Box + karta)

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
MXBOX THUNDER FULL to najnowszy box produkcji MXKEY TEAM. Jest to pełna wersja boxa wraz z kartą umożliwiająca pełen serwis telefonów NOKIA. Dzięki nowej wersji THUNDER prędkość komunikacji boxa jest wieksza od starszych wersji (zielonego hti oraz pomarańczowego) średnio o ponad 500% a dzięki wbudowanemu adapterowi TMA można programować wartość rezystancji na linia BSI (skok +- 1K) czy też monitorować napięcie na linii VCC . Rozszerzona pamięć procesora NXP daje możliwość używania w przyszłości dodatkowych modułów.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Aktywacja Chimera tool dla Infinity - Moduł BlackeBerry, Samsung, Nokia

Aktywacja Chimera tool dla Infinity - Moduł BlackeBerry, Samsung, Nokia

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
Aktywacja Chimera tool dla Infinity umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów marki Samsung, Lumia Win7, BlackBerry OS 6, 7, 10. Aktywacje Chimera tool mozna zakupić w różnych opcjach - w zalezności od potrzeb. Można aktywować pojedyncze moduły w późniejszym czasie za pomocą kredytów.
 więcej
raty
Kabel Nokia 108 RJ45+USB COMBO UFS/JAF/HWK/Cyclone/ATF/MT-Box/Infinity Best/UB

Kabel Nokia 108 RJ45+USB COMBO UFS/JAF/HWK/Cyclone/ATF/MT-Box/Infinity Best/UB

Cena: 19.51 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości dodatkowy kabel RJ45+USB COMBO  dla modeli Nokia 108 kompatybilny z boxami : UFS/JAF/HWK/Cyclone/ATF/MT-Box/Infinity Best/UB.
 więcej
raty
Kabel Nokia 107 Fbus UFS/JAF/HWK/Cyclone/ATF/MT-Box/Infinity Box/Best/Universal Box

Kabel Nokia 107 Fbus UFS/JAF/HWK/Cyclone/ATF/MT-Box/Infinity Box/Best/Universal Box

Cena: 16.26 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości dodatkowy kabel RJ45+USB Fbus dla modeli Nokia 107 kompatybilny z boxami : UFS/JAF/HWK/Cyclone/ATF/MT-Box/Infinity Box/Best/Universal Box
 więcej
raty
SPOT GEN3 Satelitarny lokalizator GPS

SPOT GEN3 Satelitarny lokalizator GPS

Cena: 617.07 PLN + 23% Vat
Satelite Personal Tracker -  SPOT GEN3  to najnowsza wersja popularnego satelitarnego lokalizatora GPS SPOT. Jest nowoczesny, niezawodny,  nie wymagający karty SIM, usługi SMS czy GPRS, wysyłanie danych odbywa się za pomocą komercyjnej satelity! . Doskonale nadaje się podczas dalekich i krótkich wędrówek. Bardzo prosty w użyciu dzięki kilku przyciskom z przyporządkowanymi funkcjami.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Lampa UV do utwardzania kleju LOCA - 48W

Lampa UV do utwardzania kleju LOCA - 48W

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Lampa UV o mocy 48W przeznaczona do utwardzania kleju LOCA w procesie wymiany ekranów dotykowych w urządzeniach mobilnych tj. telefony, smartfony, tablety itp.
 więcej
raty
Drut molibdenowy do rozcinania kleju LCD

Drut molibdenowy do rozcinania kleju LCD

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Bardzo wytrzymały, cienki drut molibdenowy o grubości 0,10mm używany do rozcinania kleju w wyświetlaczach LCD. Drut umożliwia rozcinanie ręczne lub mechaniczne fabrycznego kleju na styku szybki (digitizera) i wyświetlacza LCD w przypadku np. stłuczenia ekranu w urządzeniach mobilnych tj: telefony, smartfony, tablety. Drut molibdenowy ma dobrą wytrzymałość na rozciąganie, niski współczynnik utraty średnicy przy pracy oraz stosunkowo wysoką temperaturę topnienia. Te właściwości powodują, że drut molibdenowy pracujący w warunkach nagłego chłodzenia i podgrzewania oraz zmiany kierunku pracy, nadaje się bardzo dobrze do cięcia.
 więcej
raty
Zestaw do naprawy LCD dla podgrzewacza/preheatera

Zestaw do naprawy LCD dla podgrzewacza/preheatera

Cena: 934.15 PLN + 23% Vat
Specjalny zestaw umozliwiający naprawę/wymianę LCD  w najnowszych telefonach, smartfonach i tabletach tj.  iPhone 4/4S, iPhone 5, iPad, HTC ONE Samsung Galaxy Note II (N7100), Galaxy S II (i9100), Galaxy S III (i9300), Galaxy S IV (i9500), Galaxy Tab i wielu innych  przy wykorzystaniu podgrzewacza lub preheatera.    
 więcej
raty
Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w ramce na zdjęcia + pilot

Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w ramce na zdjęcia + pilot

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
Nowoczesna szpiegowska kamera z wbudowanym czujnikiem ruchu ukryta w ramce na zdjęcia  nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Wygląda jak zwykła ramka na zdjęcia, więc będzie komponować się w dowolnym miejscu w domu lub firmie. Kamera nagrywa filmy w wysokiej rozdzielczości (rozdzielczość 1280x720), które zapisywane są na kartę pamięci micro SD (brak w zestawie). Jest zasilana poprzez zasilacz sieciowy (zasilacz w zestawie), więc nie wymaga ładowania, jak w większości innych modeli. Posiada czujnik ruchu, dzięki czemu kamera będzie nagrywać  tylko wtedy, gdy wykryje ruch. Ponadto kamera wyposażona jest w funkcję samowyzwalacza , który będzie zapisywał nagranie na 3 sekundy przed wykryciem ruchu i 15 sekund po zatrzymaniu ruchu ( przy minimalnym czasie nagrania 18 sekund). 
 więcej
raty
Bezprzewodowy wykrywacz sygnału RF HS-007 Pro

Bezprzewodowy wykrywacz sygnału RF HS-007 Pro

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Wykrywacz sygnału RF model HS-007 Pro to proste ale skuteczne urządzenie pozwalające na zlokalizowanie urządzeń nasłuchowych działających na wybranych częstotliwościach. Sygnalizuje zbliżanie się do źródła sygnału poprzez zapalanie kolejnych diod LED oraz zwiększającą się częstotliwością sygnałów dźwiękowych. Istnieje też możliwość przełączenia w tryb wibracji - obecność nadajnika i zbliżanie się do niego powoduje wzrost siły drgania urządzenia. Dołączony zestaw słuchawkowy umożliwia prace urządzenia w różnych warunkach. Za jego pomocą bez problemu wykryjesz wszystkie urządzenia - w tym nasłuchowe - działające na obsługiwanych częstotliwościach.
 więcej
Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/5c/5s

Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/5c/5s

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta X-SIM UltraS umożliwia używania nowego  iPhone 5, 5s, 5c  z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć X-Sim UltraS wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! 
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung P7320 (Galaxy Tab 8.9 LTE)

Przystawka JTAG Samsung P7320 (Galaxy Tab 8.9 LTE)

Cena: 34.15 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Samsung P7320 (Galaxy Tab 8.9 LTE) pozwala na naprawę boota w telefonach JTAG Samsung P7320 przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Współpracuje z :  Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Medusa JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i innymi urządzeniami posiadającymi możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Zestaw Kabli 33w1 JIG Flex JPIN JTAG Molex Samsung, LG

Zestaw Kabli 33w1 JIG Flex JPIN JTAG Molex Samsung, LG

Cena: 210.57 PLN + 23% Vat
Zestaw JTAG 23w1 to specjalny zestaw adapterów typu molex, taśm połączeniowych oraz głownego PCB do naprawy boota w większości obsługiwanych modeli bez konieczności lutowania. Kompatybilny z boxami RIFF JTAG, Medusa JTAG, ORT i Easy Z3x JTAG. Niektóre z modeli mogą wymagać lutowania specjalnego gniazda molex jak np. Samsung i9100.
 więcej
raty
Przystawka JTAG Nokia Lumia 520 dla ATF

Przystawka JTAG Nokia Lumia 520 dla ATF

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Nokia Lumia 520 dla ATF pozwala na naprawę obszaru EMMC w telefonie Lumia 520 za pomocą ATF (wymagana aktywaja ATF Network i JTAG EMMC). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Kompatybilność: ATF, ATF Nitro
 więcej
raty
Podgrzewacz do naprawy LCD - model 946-400

Podgrzewacz do naprawy LCD - model 946-400

Cena: 974.80 PLN + 23% Vat
Podgrzewacz do naprawy LCD - model 946 (400x300mm) umożliwia w bardzo prosty sposób rozłączyć/rozciąć LCD od szkiełka/digitizera w celu jego wymiany w tabletach oraz notebookach. Szkła/digitzery kosztują ułamek ceny całego LCD - wystarczy to urządzenie aby rozciąć bezpiecznie LCD od szkiełka. Na pewno nie raz spotkałeś się ze zbitym szkłem w tablecie. Co wtedy robisz ? Kupujesz cały LCD chociaż jest on sprawny... teraz już nie musisz tego robić !
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung i8190 (Galaxy S3 mini)

Przystawka JTAG Samsung i8190 (Galaxy S3 mini)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Samsung i8190 (Galaxy S3 mini) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung i8190 przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Obsługiwane modele: Kompatybilność: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Octoplus JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung B5510 (Galaxy Y Pro)

Przystawka JTAG Samsung B5510 (Galaxy Y Pro)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Samsung B5510 (Galaxy Y Pro) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung B5510 przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Współpracuje z: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Medusa JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung M8800 (Pixon)

Przystawka JTAG Samsung M8800 (Pixon)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Samsung M8800 (Pixon) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung M8800 przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Współpracuje z: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Medusa JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Przystawka JTAG HTC Windows Phone 8S (PM5910002)

Przystawka JTAG HTC Windows Phone 8S (PM5910002)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG HTC Windows Phone 8S (PM5910002) pozwala na naprawę boota w telefonach HTC 8S przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Współpracuje z : Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Medusa JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung S5300 (Galaxy Pocket)

Przystawka JTAG Samsung S5300 (Galaxy Pocket)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Samsung S5300 (Galaxy Pocket) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung S5300 przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter. Współpracuje: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, Riff JTAG, Medusa JTAG, GPG JTAG, Easy Z3x JTAG i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Aktywacja Licencji RIFF Box

Aktywacja Licencji RIFF Box

Cena: 251.22 PLN + 23% Vat
Aktywacja licencji Riff Box przeznaczona jest dla wsztystkich użytkowników nieautoryzowanego sprzętu RIFF Box.
 więcej
raty
Gaz obronny POLICE 40 ml

Gaz obronny POLICE 40 ml

Cena: 15.45 PLN + 23% Vat
Gaz obronny UMAREX na bazie kapsaicyny. Gaz jest skuteczny także na osoby będące pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. MOże służyć także do obrony przed zwierzętami. Dzięki niemu zawsze będziesz bezpieczny! Reakcja napastnika obezwładnionego gazem : paraliż układu oddechowego pieczenie oczu oraz  nosa duszenie uniemożliwiające kontynuowanie ataku 
 więcej
raty
Micro dongle klucz USB

Micro dongle klucz USB

Cena: 291.87 PLN + 23% Vat
Gotowa do pracy nowa wersja popularnego urządzenia MicroBox - Micro dongle klucz na USB - wersja podstawowa z aktywacją SAMSUNG.  Obsługa takich telefonów jak Alcatel, Blackberry, Huawei, Samsung, HTC czy LG sprawia że MicroBox staje się uniwersalnym urządzeniem serwisowym.
 więcej
raty
Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze Full HD, Micro SD

Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze Full HD, Micro SD

Cena: 218.70 PLN + 23% Vat
Za pomocą naszych urządzeń w dyskretny i niezauważalny sposób możesz dokonywać monitoringu firmy, biura, domu lub np. pokoju dziecka stawiając tam ciekawy wizualnie przedmiot. Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze jest jednym z nich! Kamera mieści się w otworze o średnicy 3 mm więc nie zwróci niczyjej uwagi! Umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości Full HD. Kamera jest sterowana zdalnie - za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Dzięki temu nagrywanie jest jeszcze prostsze niż w dotychczas W łatwy sposób można nagrać bądź zrobić zdjęcie nie wstając nawet z kanapy! Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk na pilocie. Kamera posiada także wbudowany czujnik ruchu - umożliwia uruchomienie zapisu i dyskretne nagrywanie gdy ktoś znajdzie się w polu widzenia kamery ! Posiada dyskretną sygnalizację LED - sygnalizującą stan urządzenia - Podczas nagrywania audio/video dioda jest wyłączona co daje pewność pełnej dyskrecji. Wbudowany mikrofon- umożliwia nagrywanie filmów z dźwiękiem więc urządzenie może być wykorzystywanie nie tylko jako kamera ale również jako nasłuch czy dyktafon . Zegar ma także funkcję aparatu fotograficznego- oprócz filmów można zrobić zdjęcia. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć zegarek do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Umożliwia dołączanie czasu do zdjęcia lub nagrania. Odtwarzanie nagranych filmów jest bardzo proste - wystarczy podłączyć zegar do komputera łączem USB - nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników czy oprogramowania . Dodatkowo można wyjąć kartę pamięci i skorzystać i innego zewnętrznego czytnika kart . Kamera posiada wbudowany akumulator więc nie ma potrzeby używania jakichkolwiek kabli , co czyni ją jeszcze bardziej dyskretną. Ładowanie akumulatora odbywa się przez podłączenie łączem USB do komputera.
 więcej
Aktywacja ATF JTAG EMMC

Aktywacja ATF JTAG EMMC

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Aktywacja ATF JTAG EMMC jest dodatkową aktywacją dla wszystkich posiadaczy ATF umożliwiająca obsługę i naprawę telefonów z uszkodzonym obszarem bootloader poprzez EMMC. Aktualnie obsługiwane są wszystkie telefony WP8 Nokia Lumia ale producent daje możliwość też obsługi wszystkich innych marek z EMMC (Samsung)
 więcej
raty
Kamera ukryta w okularach 1080P Full HD V13

Kamera ukryta w okularach 1080P Full HD V13

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach korekcyjnych (V13) jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Ten niepozorny gadżet jest przydatny nie tylko zawodowym detektywom. Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. naszej przejażdżki rowerowej czy zjazdu na nartach. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została umieszczona na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny. Niebanalny i nowoczesny desing sprawia, że przypadną do gustu każdemu posiadaczowi. Okulary nagrywają filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż 1920x1080P w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Wbudowana bateria gwarantuje ok. 100 minut ciągłej pracy. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki. Tą kamerą można zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń.
 więcej
GPG HUB

GPG HUB

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
GPG HUB  to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie niewielkich rozmiarów - niezbędne w każdym serwisie GSM! Posiada niezależne przełączniki dla każdego portu USB co pozwala włączać lub wyłączać każdy z nich indywidualnie. Dzięki niemu możemy uniknąć konfliktów pomiędzy kilkoma urządzeniami. HUB posiada aż 10 portów USB 2.0!
 więcej
raty
Adapter EMMC dla Easy Z3x JTAG Box

Adapter EMMC dla Easy Z3x JTAG Box

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Adapter EMMC dla Easy Z3x JTAG Box umożliwia w bardzo prosty naprawe telefonów z zablokowanym dostępem JTAG (GT-i9300/N7100/N719/N7102 itp), naprawe telefonów z uszkodzonymi punktami JTAG (dostęp do ROM2 poprzez EMMC) czy też zapis/odczyt EMMC. W wersji PRO dodatkow przy pomocy adaptera można wykonywac format EMMC czy też low-format w przypadku uszkodzenia EMMC, repartycje (Slave/Master) czy też klonowanie EMMC. Nasz adapter umożliwia połaczenie w trybie ISP (bezpośrednio w płyte telefonu bez demontażu chipa EMMC) oraz Direct (poprzez demontaż układu BGA i lutowanie do odpowiednich pól pamięci).
 więcej
raty
UFST SarasSoft Box

UFST SarasSoft Box

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
UFST USB Box to najnowsze urządzenie Saras Team, które obsługuje najpopularniejsze modele telefonów Samsung , Nokia, Sony Ericsson , LG i wiele innych. 
 więcej
raty
Dostęp do Supportu Micro-Box na 24 miesiące

Dostęp do Supportu Micro-Box na 24 miesiące

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Dostęp do Supportu Micro-Box jest aktywacją pozwalającą na uzyskaniu dostępu do supportu producenta Micro-Box. Dostęp udzielany jest na okres 24 miesięcy .  Aktywacja Dostępu następuję po dokonaniu płatności za zamówienie oraz podaniu numeru seryjnego Micro-Boxa.
 więcej
raty
Przystawka Samsung i9505/M919/i337 (Galaxy S4)

Przystawka Samsung i9505/M919/i337 (Galaxy S4)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka Samsung i9505/M919/i337 (Galaxy S4) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung i9505/M919/i337 (Galaxy S4) przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Nie musisz lutować nic w tablecie - wystarczy ten adapter. Współpracuje z : Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, RIFF Box JTAG, Medusa JTAG Box, Z3x Easy JTAG, GPG JTAG i innymi urządzeniami z możliwością programowania po JTAG
 więcej
raty
Adapter/Kabel microSD dla LGTool

Adapter/Kabel microSD dla LGTool

Cena: 20.33 PLN + 23% Vat
Adapter/Kabel microSD dla LGTool umożliwia odblokowanie MEP0/Odczyt kodów/Unlock w Blackberry 9620, 9810, 9850, 9860, 9930, 9981 jak też nowych telefonów HTC przy użyciu SeTool z aktywaca LGTool. Jest to aktualnie jedyna możliwość na świecie do odblokowania tego typu telefonów. Nasz adapter umożliwia wykonanie tej operacji bez lutowania i uszkodzenia kart microSD
 więcej
raty
Przystawka Samsung I747/I747M/T999/T999V (Galaxy S3)

Przystawka Samsung I747/I747M/T999/T999V (Galaxy S3)

Cena: 34.15 PLN + 23% Vat
Przystawka Samsung I747/I747M/T999/T999V (Galaxy S3) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung I747/I747M/T999/T999V przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Nie musisz lutować nic w tablecie - wystarczy ten adapter. Współpracuje z : Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, RIFF Box JTAG, Medusa JTAG Box, GPG JTAG i innymi urządzeniami z możliwością programowania po JTAG
 więcej
raty
Easy JTAG Z3X Box

Easy JTAG Z3X Box

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Easy JTAG Z3X Box to najnowsze urządzenie JTAG znanego Z3x Team. Nowy interfejs JTAG służy głównie do naprawy bootloadera ale posiada także wbudowany PinFinder dzięki któremu można odnależć pinoout JTAG w ciagu kilku sekund. Dodatkowo Box posiada w pełni funkcjonalny moduł komunikacyjny Fbus, dzięki czemu mozliwe będzie flashowanie naprawionego telefonu bez dodatkowych urządzeń. UWAGA! EASY JTAG MOŻESZ ROZBUDOWAĆ O WSZYSTKIE DOSTĘPNE AKTYWACJE Z3X W KAZDEJ CHWLI - MOŻESZ TEŻ ZAKUPIĆ BOXA Z FABRYCZNĄ AKTYWACJĄ DODATKOWA NA NP. SAMSUNGA I DODATKOWO DOKUPIĆ KOMPLET KABLI SAMSUNG Z3X.
 więcej
raty
Zegar ukryta kamera Full HD z czujnikem ruchu HDMI

Zegar ukryta kamera Full HD z czujnikem ruchu HDMI

Cena: 234.96 PLN + 23% Vat
Za pomocą naszych urządzeń w dyskretny i niezauważalny sposób możesz dokonywać monitoringu firmy, biura, domu lub np. pokoju dziecka stawiając tam ciekawy wizualnie przedmiot. Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze jest jednym z nich!  Kamera mieści się w otworze o średnicy 3 mm więc nie zwróci niczyjej uwagi! Umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości  Full HD 1920 x 1080!! Kamera jest sterowana zdalnie - za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Dzięki temu nagrywanie jest jeszcze prostsze niz w  dotyczas  W łatwy sposób mozna nagrać bądź zrobić zdjęcie nie wstając nawet z kanapy! Wystarczy wciśniesnąć odpowiedni przycisk na pilocie.  Kamera posiada także wbudowany czujnik ruchu - umożliwia uruchomienie zapisu i dyskretne nagrywanie gdy ktoś znajdzie się w polu widzenia kamery !  Posiada dyskretną sygnalizację LED - sygnalizującą stan urządzenia - Podczas nagrywania audio/video dioda jest wyłączona co daje pewność pełnej dyskrecji. Wbudowany mikrofon- umożliwia nagrywanie filmów z dźwiękiem więc urządzenie może być wykorzystywanie nie tylko jako kamera ale również jako nasłuch czy dyktafon .  Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć zegarek do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Umożliwia dołączanie czasu do zdjęcia lub nagrania. Odtwarzanie nagranych filmów jest bardzo proste - wystarczy podłączyć zegar do komputera łączem USB - nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników czy oprogramowania . Dodatkowo można wyjąć kartę pamięci i skorzystać i innego zewnętrznego czytnika kart . Kamera posiada wbudowany akumulator więc nie ma potrzeby używania jakichkolwiek kabli , co czyni ją jeszcze bardziej dyskretną. Ładowanie akumulatora odbywa się przez podłączenie łączem USB do komputera lub  za pomocą sieciowej ładowarki.  
 więcej
raty
Lokalizator Logger PolGps1 + serwer WWW

Lokalizator Logger PolGps1 + serwer WWW

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
PolGps1 to logger i lokalizator GPS w 100% zaprojektowany oraz złożony w Polsce. Wszystkie podzespoły użyte do jego produkcji zostały zakupione w Europie. Produkcja płytek jak i montaż został wykonany przez Polską firmę. Lata doświadczeń w sprzedaży urządzeń typu lokalizator GPS pozwoliły nam na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzenia, które najbardziej odpowiada potrzebom polskiego użytkownika. Zapoznaj się z najważniejszymi detalami technicznymi sprawiającymi, że urządzenie to należy postawić na czele urządzeń, które zostało stworzone w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości przy minimalnym zużyciu energii, a z uwzględnieniem wszystkich parametrów oraz zdarzeń tzw przypadkowych. W tej wersji otrzymujesz Lokalizator GPS + dostęp do serwisu WWW opłacony na 12 miesięcy oraz kartę SIM opłaconą na 12 miesięcy do wysokości kosztów związanych z pracą z naszym serwerem (do 20pln/miesięcznie) Tym samym otrzymujesz pełne, gotowe do pracy urządzenie, w pełni opłacone na okres 12 miesięcy, bez konieczności ponoszenia JAKICHKOLWIEK miesięcznych kosztów przez okres 12 miesięcy z możliwością rezygnacji bez ŻADNYCH konsekwencji po 12 miesiącach   Serwer do śledzenia współpracuje z urządzeniami GPS, które mają możliwość wysyłania lokalizacji na IP przez GPRS.  Teraz również współpraca z telefonami komórkowymi i palmtopami z systemem symbian/Windows Mobile! Pełna synchronizacja z DARMOWYM programem JP-Track! Za jego pomocą określisz pozycje GPS  w czasie rzeczywistym , z automatycznym wyświetleniem pozycji na mapie, sprawdzisz historie przebytych czas -  gwarantujemy trzymanie danych 3 miesiące , ustalisz prędkość pojazdu i postoje. Dostęp przez stronę www gwarantuje Ci kontrole urządzeń z dowolnego miejsca na świecie.
 więcej
raty
Lokalizator Logger PolGps1

Lokalizator Logger PolGps1

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
PolGps1 to logger i lokalizator GPS w 100% zaprojektowany oraz złożony w Polsce. Wszystkie podzespoły użyte do jego produkcji zostały zakupione w Europie. Produkcja płytek jak i montaż został wykonany przez Polską firmę. Lata doświadczeń w sprzedaży urządzeń typu lokalizator GPS pozwoliły nam na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzenia, które najbardziej odpowiada potrzebom polskiego użytkownika. Zapoznaj się z najważniejszymi detalami technicznymi sprawiającymi, że urządzenie to należy postawić na czele urządzeń, które zostało stworzone w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości przy minimalnym zużyciu energii, a z uwzględnieniem wszystkich parametrów oraz zdarzeń tzw przypadkowych.
 więcej
raty
Kamera ukryta w żarówce LED

Kamera ukryta w żarówce LED

Cena: 430.08 PLN + 23% Vat
Kamera ukryta z żarówce LED jest najnowszym urządzeniem na rynku detektywistycznym. Dzięki naszemu urządzeniu bez problemu  w dyskretny i niezauważalny sposób możesz dokonywać monitoringu firmy, biura, domu lub np. pokoju dziecka.  Wygląd prawdziwej żarówki bez generowanego światła, nie wzbudzi niczyich podejrzeń! Wystarczy do kamery włożyć kartę Micro-SD do wejścia TF, wkręcić żarówkę , a następnie włączyć zasilanie. Automatycznie włączy się nagrywanie wideo. Następnie za pomocą dodanego do zestawu czytnika kart micro SD otwieramy zawartość karty i przeglądamy pliki. Wszystkie ustawienia, zmiany i aktualizacje mogą być szybko i łatwo wprowadzone na kartę microSD. Matryca LED, zapewnia lepszy obraz w nocy i dłuższą żywotność. W zestawie obracany przedłużacz do kamery o długości 20 cm.   UWAGA!  Jest to cyfrowa kamera-rejestrator, a nie właściwie działająca (świecąca) żarówka.
 więcej
raty
Bezprzewodowy Nasłuch Gsm z czujnikiem ruchu PIR

Bezprzewodowy Nasłuch Gsm z czujnikiem ruchu PIR

Cena: 137.40 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy Nasłuch Gsm z czujnikiem ruchu PIR jest najnowszym urządzenie na rynku detektywistycznym . Umożliwia nasłuch otoczenia poprzez wykonanie połączenia na numer telefonu z włożonej karty SIM. Działa automatycznie po włożeniu karty SIM. Posiada bardzo czuły mikrofon który -nadsłuch do 20 metrów w pomieszczeniach. Urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu który po wykryciu ruchu w obrębie do 5 metrów alarmuje telefonicznie , może być zastosowany do zabezpieczenia biura, garażu, piwnicy, magazynu itd. Sterowanie odbywa się za pomocą komend SMS. Dodatkowo moduł GSM może pełnić funkcję lokalizatora jeśli uaktywnisz tę opcję u operatora ( orange, plus, t-mobile, play ) ,gdzie wysyłane będą powiadomienia SMS o położeniu modułu.
 więcej
raty
Bezprzewodowy nasłuch + nadajnik CX-990 - nagrywanie, MP3,HD

Bezprzewodowy nasłuch + nadajnik CX-990 - nagrywanie, MP3,HD

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy nasłuch + nadajnik CX-990 jest najnowszym urządzeniem szpiegowskim, umożliwiającym nasłuch otoczenia dzięki niesamowicie czułemu mikrofonowi oraz zapisuje nasłuchiwany sygnał na kartę pamięci , znajdującą się w urządzeniu ( w zestawie karta 2GB) w jakości HD!   Wystarczy włączyć nasłuch, pozostawić go w miejscu które ma być nasłuchiwane i to wszystko! Zasięg nasłuchu w terenie otwartym od 500 do 1500 metrów. W zabudowaniach zasięg może być znacznie ograniczony. Nie potrzebujesz żadnych kart sim i co za tym idzie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nasłuchiwaniem otoczenia! 
 więcej
raty
Cyclone Key

Cyclone Key

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Cyclone Key to najnowszy ultraszybki klucz ze stajni Karwos GSM. Kompaktowa obudowa a w niej znany dobrze poprzedniego Boxa procesor RISC 66 Mhz 32 bit dziala juz bez karty SIM. Najnowsza wersja reloaded nie wymaga juz zadnych kredytow czy tez adaptera TX2 do pracy z nowymi telefonami a dzieki wykorzystaniu USB 2.0 praca z nim to prawdziwa przyjemność. Roznice pomiedzy wersja Special Edition/zwykla a aktualna Reloaded - Realoaded jest bez karty SIM - nie wymaga żadnych kredytow ( obecnie kredyty wykorzystywane są do unlocku Xperii i SL3) - pozostałe operacje są bezpłatne - nie wymaga do pracy adaptera TX2 (nie ma go w zwiazku z tym w zestawie) - nie jest zapakowany w pudelko - nowa wersja klucza USB
 więcej
raty
Martech RNS 510/810 Pack Box III

Martech RNS 510/810 Pack Box III

Cena: 1178.86 PLN + 23% Vat
RNS 510 / 810 Pack to zestaw serwisowania nawigacji z serii RNS 510 / 810 z najnowszym urządzeniem Martech BOX III oparty na procesorze STM32, który zapewnia stabilność pracy oraz odpowiednie prędkości. Box III dane techniczne: złącze diagnostyczne DB25 (wejścia, wyjścia, TX232, RX232, CAN L, CAN H, K-Line, L-Line, Vreg, ADC-A, ADC-B) złącze USB złącze zasilania 9V 4 diody sygnalizacyjne (BUSY/ERROR, CONNECTION, RX, TX) aktualizacja firmware boxa w locie (w tle, zmiany zachodzą po zamknięciu programu) instalacja driverów bezpośrednio z windows update xp/vista/win7/win8/win8.1 automtyczny dostep do Forum i wykupionych aktywacji  oprogramowanie opis instalcji oraz schematy połączeń dostepne w Help online 12 miesiecy gwrancji darmowy support na wykupione aktywacje
 więcej
raty
Martech Radio Code Full Pack Box III

Martech Radio Code Full Pack Box III

Cena: 8129.27 PLN + 23% Vat
Kompletne rozwiązania do odblokowywania radii samochodowych. Kupując ten zestaw oszczędzasz 2 241,04 zł oraz otrzymujesz komplet kabli do zestawu GRATIS. Kompleksowy zestaw do serwisu radii i nawigacji samochodowych z najnowszym urządzeniem Martech BOX III oparty na procesorze STM32, który zapewnia stabilność pracy oraz odpowiednie prędkości.
 więcej
raty
Power Pack Etui z wbudowaną baterią dla Samsung Galaxy S III

Power Pack Etui z wbudowaną baterią dla Samsung Galaxy S III

Cena: 104.88 PLN + 23% Vat
Power Pack etui z wbudowaną baterią zapewnia zasilanie i ochronę przez cały dzień oraz bezproblemowe korzystanie z twojego smartfonu Samsung Galaxy S ™ III model i9300 Jednoczęściowa antypoślizgowa silikonowa obudowa jest lekka, miła w dotyku i bardzo dopasowana .  Zapewnia ochronę przed wstrząsami, zarysowaniami, zabrudzeniami oraz upadkiem twojego telefonu. Wystarczy jeden przycisk aby natychmiast rozpoczęło się dostarczanie energii/zasilania w przypadku nagłego rozładowania baterii w twoim smartfonie. Nie musisz już martwić się o zabranie ze sobą ładowarki - wystarczy nasze Etui!
 więcej
raty
Kabel Micro-Box MB HTC

Kabel Micro-Box MB HTC

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Kabel Micro-Box MB HTC  to najnowszy dodatek od producentów i programistów MicroBox pozwalający na serwis tel. HTC. Na zestaw składa się sam interfejs komunikacyjny jak także taśmy połączeniowe umożliwiające połączenie odpowiednich telefonów. Nie wymaga kredytów i jest w 100% aktualizowalne. Jest przeznaczone dla unlockerów, którzy chcą w prosty sposób odblokować telefony HTC. Za pomocą zestawu dostępnych jest wiele ekskluzywnych funkcji m.in. Full factory unlock (CID, SP LOCK, USER LOCK), "clean s58" (bezpośredni unlock + SuperCID + SOFF), zmiana Security S-oFF czy tez tworzenie GoldCard.
 więcej
raty
Wycinarka Nano Sim Cutter dla iPhone 4/4s/5 iPad

Wycinarka Nano Sim Cutter dla iPhone 4/4s/5 iPad

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Wycinarka Nano Sim Cutter  dla iPhone 4/4s/5  iPad pozwala na bezproblemowe, szybkie i bezbłędne wycięcie karty SIM do MicroSIM (iPad, iPhone 4G) oraz karty SIM do najnowszego standardu NanoSIM (iPhone 5). Z racji rozmiaru NanoSIM wymaga specjalnego narzędzia - dotychczasowa karta MicroSIM używana np. w Iphone 4G, Galaxy S3 nie będzie więc pasować do najnowszego iPhona 5. W Internecie możesz przeczytać jak proste jest wycięcie karty SIM skalpelem ale niestety taka operacja niesie za sobą ryzyko.
 więcej
PolGps ukryte śledzenie GPS telefonu Android

PolGps ukryte śledzenie GPS telefonu Android

Cena: 100.00 PLN + 23% Vat
Ukryta aplikacja PolGps umożliwia dokładne śledzenie położenia oraz przebytych tras telefonu, w sposób  niezauważalny   dla użytkownika telefonu. Aplikacja jest ukryta w telefonie, działa niezależnie od ustawień użytkownika telefonu i po za jego kontrolą. Sterownie aplikacją odbywa się za pomocą SMS, które są niewidoczne dla użytkownika telefonu. 
 więcej
raty
PolGps tracker lokalizacja telefonu Android - 1 miesiąc

PolGps tracker lokalizacja telefonu Android - 1 miesiąc

Cena: 24.39 PLN + 23% Vat
  Link bezpośredni:  Android Market PolGps oferuje darmowe aplikacje do telefonów komórkowych, umożliwiające zdalną lokalizacje telefonu Instalując aplikacje PolGps mozesz w łatwy sposób przerobić swój telefon komórkowy na lokalizator GPS. Nasze  DARMOWE  rozwiązanie umożliwia wysyłanie za pomocą GPRS danych lokalizacyjnych telefonu (GPS/BTS) oraz ich  odbieranie na własnym komputerze za darmo , z wizualizacją map oraz segregowaniem, lub przechowywanie danych w chmurze na naszych serwerach. 
 więcej
raty
Aktywacja Octopus Box Samsung

Aktywacja Octopus Box Samsung

Cena: 291.87 PLN + 23% Vat
Aktywacja Octopus Box Samsung  - umożliwia Odblokowanie, naprawe  IMEI i wiele innych czynności serwisowych dla telefonów komórkowych firmy SAMSUNG.
 więcej
raty
Aktywacja Octopus Box SE

Aktywacja Octopus Box SE

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Aktywacja Octopus  SONY ERICSSON  dla Octopus  Box - pozwala na obsługę (wykona flashowanie telefonów, Odblokowanie, naprawy / odczyt / zapis IMEI / TA i innych operacji) obsługa nieograniczonej ilość najnowszych telefonów komórkowych Sony Ericsson.
 więcej
raty
Przystawka JTAG LG GT540 (Swift)

Przystawka JTAG LG GT540 (Swift)

Cena: 34.15 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG LG GT540 (Swift) pozwala na naprawę boota w telefonach Przystawka JTAG LG GT540 (Swift) przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter
 więcej
raty
SETool 3 Box

SETool 3 Box

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
SETool 3 Box to kompleksowe rozwiązanie przy serwisowaniu telefonów marki SonyEricsson. Od wielu lat na rynku, regularnie wydawane aktualizacje oprogramowania, dostęp do olbrzymiej bazy plików sprawiają że SeTool jest niezbednym urządzeniem serwisowym przy zaawansowanych naprawach telefonów.
 więcej
raty
Micro Box  Full Activated ( MEP0 + HTC + Sagem + BB + Alcatel + LG)

Micro Box Full Activated ( MEP0 + HTC + Sagem + BB + Alcatel + LG)

Cena: 934.15 PLN + 23% Vat
Gotowa do pracy pełna wersja popularnego urządzenia MicroBox wraz z najnowszym kompletem 42 kabli jak też wszystkimi dostępnymi aktywacjami tj. HTC/BB, MEP0, LG3G, Sagem. Obsługa takich telefonów jak Alcatel, Blackberry, Huawei, Samsung, HTC czy LG sprawia że MicroBox staje się uniwersalnym urządzeniem serwisowym. Dodatkowo kable załączone sprawiają że jest  niezależnym i od razu gotowym do pracy boxem.
 więcej
raty
SeTool - 30 kredytów

SeTool - 30 kredytów

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Pakiet 30 kredytów pozwala między innymi na odblokowanie takich modeli Sony Ericsson jak :  ARC (LT15),  NEO Mini (MT15),  PLAY Mini (R800), ( wymagany test point) oraz X10 Mini (E10), X10 Mini Pro (U20), Xperia X8 (E15), W8 Walkman (E1).   WAŻNE! Należy sprawdzić , czy konto setoola z kredytami jest aktywne- tzn. czy można się zalogować i sprawdzić bez problemu stan konta kredytów. Aby móc dodać kredyty użytkownik musi posiadać minimum 1 kredyt.  Jeżeli na koncie nie ma kredytów - tzn. liczba kredytów wynosi 0 - nie ma możliwości dodania już żadnych kredytów!   
 więcej
raty
4SE Sony Ericsson service Android bez limitu

4SE Sony Ericsson service Android bez limitu

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Klucz sprzętowy zabezpieczający bardzo proste w obsłudze i szybko rowijające się oprogramowanie pozwalające na odblokowanie (Simlock, kod aparatu), zmianę oprogramowania, odczyt/zapis GDFS w telefonach marki SonyErisscon. Dzieki kluczowi podczas wykonywania czynności serwisowych nie jest wymagane połączenie z internetem ani logi. Kupując klucz odblokowujesz dowolną ilość telefonów (w tym Android OS) . Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Yellowbrick tracking satelitarny komunikator GPS

Yellowbrick tracking satelitarny komunikator GPS

Cena: 2356.91 PLN + 23% Vat
Yellowbrick Standard jest satelitarnym komunikatorem, umożliwiającym dwustronną komunikację, wysyłanie wiadomości oraz własnej lokalizacji GPS. Jest lekkim, odpornym urządzeniem, korzystającym z satelity Iridium, za pomocą których przesyła swoje komunikaty. Gwarantuje tym samym zasięg na całym świecie – bez martwych punktów czy przerw w działaniu.  
 więcej
raty
Sigma Key

Sigma Key

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
Sigma Key jest uniwersalnym narzędziem serwisowym obsługującym telefony MTK. Komunikacja z telefonem odbywa się poprzez kabel uart lub przez dowolny COM port (fizyczny lub emulowany) co znacznie ułatwia komunikację z telefonem.  
 więcej
raty
Super XSim Ultra S odblokowanie iPhone 4s

Super XSim Ultra S odblokowanie iPhone 4s

Cena: 39.84 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta Super Ultra SIM umożliwia używania iPhone 4s z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć karte Gevey Ultra wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! Nie musisz robić Jail Break!
 więcej
raty
SpyPhone iPhone kopia na SMS/email

SpyPhone iPhone kopia na SMS/email

Cena: 1300.00 PLN + 23% Vat
Wersja ta programu SpyPhone umożliwia pełną kontrolę telefonu iPhone. Po zainstalowaniu programu na telefonie masz możliwość otrzymywania na Twój email kopii wiadomości SMS, listy połączeń, informacji o lokalizacji , możesz również na żywo podłuchiwać rozmowy oraz otoczenie telefonu. Wersja te nie posiada limitu czasowego i ma możliwość przenoszenia na inny telefon. Jako jedyna obsługuje iPhone 4s oraz ios5.
 więcej
raty
SpyPhone iPhone kopia na serwer SMALL

SpyPhone iPhone kopia na serwer SMALL

Cena: 649.59 PLN + 23% Vat
Kopia telefonu na serwer – iPhone SMALL przeznaczona jest dla użytkowników telefonów z systemem iOs (iPhone). Po instalacji oprogramowania na telefonie, masz pełną kontrolę nad telefonem, z możliwością przeglądania historii rozmów oraz sms! Dostęp do danych z telefonu masz przez internet, z dowolnego komputera, przez 1 rok.
 więcej
raty
JP-2 Kontrola sonda paliwa, lokalizacja GPS, RFID, MMS

JP-2 Kontrola sonda paliwa, lokalizacja GPS, RFID, MMS

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
JP-2 następca popularnego modelu JP-K3 oparty na doświadczeniu, zdobytym przez lata na wszystkich modelach serii JP! Najnowszy model z serii każdego zaskoczy różnorodnością rozwiązań i możliwością dopasowania pod indywidualne potrzeby każdego użytkownika! JP-2 to nie tylko Lokalizator GPS., umożliwiający kontrolę położenia, historii przebytych tras. To również nie tylko urządzenie do zabezpieczenia pojazdu z możliwością odcięcia dopływu paliwa czy zapłonu! Model JP-2 to kompleksowe urządzenie do pełnej kontroli stanu pojazdu, również takich parametrów jak kontrola stanu paliwa, kontrola temperatury, kontrola aktualnego kierowcy (karta RFID), możliwość kontroli obrazu za pomocą kamery MMS, możliwość rozmowy telefonicznej (zestaw głośnomówiący)!
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung S5600/S5600V/S5603

Przystawka JTAG Samsung S5600/S5600V/S5603

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG SSamsung S5600/S5600V/S5603 pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung S5600/S5600V/S5603 przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG).
 więcej
raty
Aktywacja MicroBOX - FULL

Aktywacja MicroBOX - FULL

Cena: 673.98 PLN + 23% Vat
Aktywacja dla popularnego sprzętu serwisowego MicroBox zawierajca w sobie wszystkie oferowane przez producenta aktywacje: Sagem, Blackberry, HTC, LG 3g, Alcatel. Zakupujac wszystkie aktywacje jednoczesnie zaoszczadzisz ok 500 zl.
 więcej
raty
Aktywacja MicroBOX - HTC

Aktywacja MicroBOX - HTC

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Aktywacja dla popularnego sprzętu serwisowego MicroBox umożliwijąca obługę telefonów marki HTC. Do poprawnego działania aktywacji wymagana jest przystawka HTC MB CABLE.
 więcej
raty
Aktywacja Martech Audi Aisin RNSE-PU 2010

Aktywacja Martech Audi Aisin RNSE-PU 2010

Cena: 1400.00 PLN + 23% Vat
Aktywacja do urządzenia Martech BOX pozwalajaca obsługę modelu Aisin RNSE-PU 193 bez konieczności lutowania
 więcej
raty
Full serwer SpyPhone Android

Full serwer SpyPhone Android

Cena: 893.50 PLN + 23% Vat
Full Serwer SpyPhone Android jest specjalną aplikacją, przeznaczoną dla telefonów z systemem Android, umożliwiającą otrzymywania pełnej kopii zawartości telefonu na serwer w tym kopii SMS, nagranych rozmów, nagranego otoczenia, zdjęć, filmów itp. itd. Licencja na program jest ważna 12 miesięcy – można przenosić program dowolną ilość razy. Wszelkich ustawień dokonuje się przez internet!   Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Kamera ukryta w Pendrive

Kamera ukryta w Pendrive

Cena: 153.66 PLN + 23% Vat
Kamera zamaskowana w pamięci podręcznej typu pendrive umożliwi dyskretne nagrywanie filmnów bez zwrócenia uwagi osób postronnych. Wysoka jakość obrazu i dzwięku, system plug and play oraz banalnie prosta obsługa umożliwia używania urządzenia przez każdego amatora :)
 więcej
raty
Dyktafon uryty pendrive 2

Dyktafon uryty pendrive 2

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Dyktafon pendrive jest specjalnym ukrytym dyktafonem. Niepozorny wygląd zwykłego pendrive umożliwia dyskretne nagrywanie. Niesamowicie prosta obsługa (jeden dyskretny przełącznik) wbudowana pamięć 4GB oraz możliwość odtworzenia plików na dowolnym komputerze, bez potrzeby posiadania żadnych dodatkowych sterowników czy kabli stawia ten dyktafon na czele wszystkich szpiegowskich dyktafonów!
 więcej
raty
Kamera ukryta w słuchawce BlueTooth 4GB

Kamera ukryta w słuchawce BlueTooth 4GB

Cena: 137.40 PLN + 23% Vat
  Szpiegowska kamera ukryta w słuchawce BLUETOOTH ( słuchawka nie posiada funkcji Bluetooth- jest to tylko imitacja).   Dzięki naszemu urządzeniu w niepozorny sposób będziesz mógł swobodnie nagrywać filmy, dźwięki oraz wykonać zdjęcia , nie wzbudzając najmniejszych podejrzeń otoczenia. Słuchawka posiada wbudowaną kamerę, która umożliwi zapis obrazu i dźwięku. Nagrane pliki można odtwarzać po podłączeniu słuchawki do komputera - nie wymagane są żadne sterowniki! Urządzenie posiada wbudowany akumulator który pozwala na ciągłą pracę około 180 min. Po rozładowaniu podłącz słuchawkę do komputera  za pomocą kabla USB ( w zestawie ) - rozpocznie się proces ładowania.
 więcej
Wodoszczelna kamera inspekcyjna endoskopowa

Wodoszczelna kamera inspekcyjna endoskopowa

Cena: 145.53 PLN + 23% Vat
Wodoszczelna endoskopowa kamera podłączona do komputera z przewodem długości 10 metrów stanowi doskonałą alternatywę dla drogich kamer inspekcyjnych. Długi przewód oraz bardzo mała średnica kamery z dodatkowym oświetleniem LED (regulowanym) umożliwi inspekcje każdego otworu i pomieszczenia, do którego nie mamy dostępu! W prosty sposób zrobisz zdjęcie lub nagrasz film na swoim własnym komputerze. Idealne narzędzie dla warsztatów samochodowych i nie tylko... Kamera mieści się w niektórych otworach zamków drzwi :)
 więcej
Kabel Samsung Galaxy Tab USB Sync

Kabel Samsung Galaxy Tab USB Sync

Cena: 20.33 PLN + 23% Vat
Zamiennik oryginlanego kabla do telefonu Samsung Galaxy Tab
 więcej
raty
ATF Nitro + Aktywacja ATF Network Account

ATF Nitro + Aktywacja ATF Network Account

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
ATF Nitro (Advance Turbo Flasher) to nowy produkt znanej już grupy Advance Team pozwalający na ultra szybkie flashowanie przy użyciu nowych protokołów w takich telefonach jak X3 ,X6 ,E52 ,E55 ,6700.W nowej edycji NITRO aktywacja ATF Network jest juz fabrycznie preaktywowana na Boxie !
 więcej
raty
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na serwer

Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na serwer

Cena: 1341.46 PLN + 23% Vat
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na serwer jest zaawansowaną specjalnie ukrytą aplikacją na telefonie komórkowym, za pomocą której możesz całkowicie kontrolować zawartość telefonu poprzez otrzymywanie specjalnych pakietów na serwer, do którego otrzymujesz prywatny dostęp przez internet 7/24. Dzięki aplikacji możesz w pełni kontrolować telefony iPhone również w najnowszej wersji 4.3.! Aplikacje możesz przeinstalowywać na DOWLONĄ ilość telefonów – brak ograniczeń do konkretnego numeru seryjnego IMEI – wystarczy tylko specjalny kod aktywacyjny i połączenie GPRS! Jednak program może działać w jedne chwili tylko na jednym telefonie. Ważność licencji na program to 1 rok od daty zakupu. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na email

Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na email

Cena: 1625.20 PLN + 23% Vat
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na email jest zaawansowaną specjalnie ukrytą aplikacją na telefonie komórkowym, za pomocą której możesz całkowicie kontrolować zawartość telefonu poprzez otrzymywanie specjalnych pakietów na Twój adres email w usłudze google (gmail). Dzięki aplikacji możesz w pełni kontrolować telefony iPhone również w najnowszej wersji 4.3.! Aplikacje możesz przeinstalowywać na DOWLONĄ ilość telefonów – brak ograniczeń do konkretnego numeru seryjnego IMEI – wystarczy tylko specjalny kod aktywacyjny i połączenie GPRS! Jednak program może działać w jedne chwili tylko na jednym telefonie. Program działa bez żadnych ograniczeń czasowych. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
BruteForce Nokia SL3 - Liczenie kodu

BruteForce Nokia SL3 - Liczenie kodu

Cena: 16.25 PLN + 23% Vat
BruteForce Nokia SL3 - Liczenie kodu to usługa polegająca na udostępnieniu mocy obliczeniowej naszych komputerów do obliczenia kodu odblokowującego do telefonów Nokia SL3 na podstawie nadesłanego pliku log lud danych IMEI/HASH z takich urządzeń jak Dejan, Genie Clip, Infinity BEST, ATF (Advance Turbo Flasher), MT-Box, Cyclone Box, Fenix key, Mx-Key czy też danych IMEI/HASH. Czas liczenia kodu zależny jest od aktualnego obciążenia (aktualnie sie na poziomie 16-24h)
 więcej
raty
Wzmacniacz EGSM (E-GSM) GSM 500-800m2

Wzmacniacz EGSM (E-GSM) GSM 500-800m2

Cena: 682.11 PLN + 23% Vat
Jako pierwsi oferujemy profesjonalny wzmacniacz sygnału dla częstotliwości telefonów komórkowych EGSM/GSM . Do tej pory w Polsce pasmo E-GSM nie było używane, dopiero po wejściu na rynek operatora sieci PLAY, pasmo EGSM zaczęło zostać używane przez tego właśnie operatora ( PLAY nie działa na wzmacniaczu na same pasmo GSM, wymaga wzmacniacz EGSM) . W związku z silnie rozwijającą się siecią nadajników własnych operatora PLAY postanowiliśmy wprowadzić wzmacniacz EGSM/GSM – który umożliwi poprawne działania ze wszystkimi operatorami w Polsce!  
 więcej
Furious PACK 9 Shark Unlimited LG Code Calculator

Furious PACK 9 Shark Unlimited LG Code Calculator

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
PACK 9 jest dodatkowym modułem do Furiousa umożliwiającym wygenerowanie kodu do odblokowania KAŻDEGO LG jaki kiedykolwiek został wyprodukowany. Odczytać telefon możesz zarówno kablem RJ45 jak i USB – chwilę po odczytaniu otrzymujesz kod do odblokowania! Metoda ta jest w 100% bezinwazyjna, nie powodująca uszkodzenia telefonu czy ingerencji w oprogramowanie – jednocześnie obsługuje wszystkie dostępne modele LG.
 więcej
raty
SpyPhone FULL Symbian Edition

SpyPhone FULL Symbian Edition

Cena: 974.80 PLN + 23% Vat
SpyPhone FULL edycja jest kompleksową wersją programu do pełnej kontroli teleofnu komórkowego z systemem Symbian (głównie Nokia, ale również Samsug, LG, SE). Za pomocą tego programu nie tylko możesz kontrolować telefon komórkowy, możesz również wysyłać fałszywie wiadomości SMS podszywając się pod kogoś, obserwować otoczenie telefonu za pomocą kamery VIDEO, blokowanie przychodzących wiadomości SMS i wiele innych! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Kamera ukryta w pluszowym misiu dla dzieci

Kamera ukryta w pluszowym misiu dla dzieci

Cena: 771.54 PLN + 23% Vat
Jeśli zastanawiasz się co robią twoje dzieci, gdy Ciebie nie ma w domu lub chcesz sprawdzić czy opiekunka dobrze zajmuję się Twoim dzieckiem to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. Dzięki kamerze ukrytej w DUŻYM, ponad pół metrowym pluszowym misiu można w łatwy i dyskretny sposób monitorować dom, biuro czy nawet firmę. Obiektyw kamery o średnicy 3mm mieści się w guziku, więc nie zwróci niczyjej uwagi. Urządzenie jest proste w obsłudze, sterowane za pomocą pilota, wszystkie pliki nagrywane są na kartę pamięci SD. Odtwarzać pliki można zarówno na komputerze jak też po podłączeniu misia do telewizora. Zaletą urządzenia jest to, że obsługuje karty do 32 GB oraz w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku bezprzewodowych kamer działa bezpośrednio na baterii aż 24h w trybie nagrywania ! Wbudowany czujnik ruchu umożliwia oszczędzanie baterii miejsca w pamięci.
 więcej
raty
Przystawka JTAG Samsung S7230E (Wave 723)

Przystawka JTAG Samsung S7230E (Wave 723)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG Samsung S7230E (Wave 723) pozwala na naprawę boota w telefonach Samsung S7230E przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter Obsługiwane modele: Samsung S7230E (Wave 723) Kompatybilność: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, RIFF Box JTAG, Medusa JTAG Box i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Komplet 17 szt przystawek JTAG HTC dla Riff

Komplet 17 szt przystawek JTAG HTC dla Riff

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Komplet 17 szt przystawek JTAG HTC dla Riff to komplet składający się z 17 adapterów specjalnie dedykowanych dla wszystkich posiadaczy Riff Box. W pełni przetestowane adaptery z liniami NTRST pozwalających na naprawę boota w telefonach HTC przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje. Używając tych adapterów nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy odpowiedni adapter znajdujący się w zestawie. Obsługiwane modele: HTC Kompatybilność: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, RIFF Box JTAG, Medusa JTAG Box i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Shark Furious LG Pro Box

Shark Furious LG Pro Box

Cena: 690.24 PLN + 23% Vat
Nowe urządzenie obsługujące telefony marki LG, produkowane przez Furious Team, wraz z boxem otrzymujemy dostęp do PACK1, PACK2, PACK3, PACK5 ai PACK9 . Jeżeli box nie ma możliwości odblokowania jakiegoś modelu telefonu producent daje nam możliwość możliwość wygenerowania NIEOGRANICZONEJ ilości kodów do odblokowania ( wszystkie znane modele LG ) Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Aktywacja Infinity CDMA

Aktywacja Infinity CDMA

Cena: 194.31 PLN + 23% Vat
Używając tego oprogramowania, masz gwarancje, że będziesz liderem na rynku telefonów CDMA. Za jego pomocą w prosty sposób odblokujesz telefony CDMA. Obsługuje takie marki jak: Alcatel, Haier, Huawei, LG, ZTE, Samsung, Micromax, Unicare, Ping, Reliance, Anydata, MTS
 więcej
raty
Kredyty Infinity/BB5 Best Easy Service Tool SL3

Kredyty Infinity/BB5 Best Easy Service Tool SL3

Cena: 60.98 PLN + 23% Vat
Kredyty Infinity/BB5 Best Easy Service Tool SL3 zawiera kredyty wymagane do oblokowania 1 telefonu SL3. Odblokowanie Sl3 przez Infnity Team to szybkośc - maksymalny czas na oczekiwania kodu to 48 godzin. Do usunięcia simlocka wymagane jest połączenie Internetowe w celu przesłania odczytanego pliku na serwer. Do aktywacji wymagane jest podanie SN odczytanego dongle menagerem! Prosimy nie podawać SN wyświetlanego w programie BB5 BEST! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Aktywacja infinity Best BB5 Easy Service Tool

Aktywacja infinity Best BB5 Easy Service Tool

Cena: 169.92 PLN + 23% Vat
Czasem klient prosi o odczyt i zapis danych z jego telefonu przez zmianą oprogramowania, jak książka telefoniczna, galeria itp. Za pomocą  aktywacji do boxa infrinity odczytasz wszystkie informacje z telefonu zarówno działającego, jak i niewłączającego się (posiadającego komunikacje z komputerem). Obsługa niewłączających się telefonów, flash za pomocą USB, kopia RPL, niesamowicie szybki czas flashowania oraz bardzo niska cena sprawia, że każdy powinien mieć ten klucz w swoim serwisie! Przy zamówieniu prosze podać numer seryjny Infinity-Box. Aktywacja tylko dla użytkowników infinity box/klucz.!   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Modulator głosu zmiana głosu

Modulator głosu zmiana głosu

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Modulator głosu jest urządzeniem umożliwiający zmianę barwy głosu podczas rozmowy telefonicznej prowadzonej przez telefon stacjonarny jaki i komórkowy. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy włączyć urządzenie, wybrać odpowiednią barwę głosu, taką którą chcemy by słyszał odbiorca, i mówić.
 więcej
raty
GPGworkshop klucz

GPGworkshop klucz

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Każdego dnia wiele osób spędza mnóstwo czasu na znalezieniu niezbędnych informacji. GPGworshop jest samodzielnym kluczem z największą bazą rozwiązań, test pointów, schematów serwisowych i instrukcji video. Jeżeli prowadzisz serwis telefonów, lub chcesz rozpocząć przygodę w GSM – ten klucz jest niezbędny do usprawnienia Twojej pracy. Instrukcje mogą Cię nauczyć, jak używać programów, jak używać narzędzi do naprawy telefonów. Jest bardzo proste w użyciu, a szybkie serwery umożliwią odebranie danych w kilka sekund. Zamiast tracić czas na przeszukiwanie internetu – wybierz markę, model swojego urządzenia i zobaczysz wszystkie niezbędne dane do naprawy Twojego telefonu. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Przystawka JTAG HTC Artemis

Przystawka JTAG HTC Artemis

Cena: 28.46 PLN + 23% Vat
Przystawka JTAG HTC Artemis pozwala na naprawe boota w telefonach HTC Artemis wersja europejska przy użyciu sprzętu który umożliwia takie operacje (np. Omnia Repair Tool i inne posiadające JTAG). Używając tego adaptera nie musisz lutować nic w telefonie - wystarczy ten adapter Obsługiwane modele: HTC Artemis Kompatybilność: Omnia Repair Tool (ORT), JRT SMTI, RIFF Box JTAG i inne urządzenia posiadające możliwość programowania po JTAG
 więcej
raty
Telefon satelitarny - wypożyczenie 1 miesiąc

Telefon satelitarny - wypożyczenie 1 miesiąc

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Telefon Satelitarny GSP-1600 stanowi najprostrzą drogę do otrzymania dostępu do  połączeń głosowych oraz transmisji danych za pomocą łączności satelitarnej, włącznie z dostępem do internetu, email, poczty głosowej, oraz nieograniczonego zasięgu na całym świecie, niezależnego od tradycyjnych urządzeń telekomunikacyjnych. Więcej: Telefony Satelitarne: plusy, minusy, zastosowanie! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
Medusa JTAG Box

Medusa JTAG Box

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Medusa JTAG Box jest profesjonalnym programatorem JTAG umożliwiający programowanie telefonów za pomocą JTAG. Głównym założeniem boxa jest naprawa telefonów, PDA, modemów z uszkodzonym bootem. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Nasłuch GSM we wtyczce 220V

Nasłuch GSM we wtyczce 220V

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Nasłuch we wtyczce 220V jest uniwersalnym i kompaktowym urządzeniem, który każdy z łatwością może zainstalować w dowolnym miejscu i mieć możliwość nasłuchu całego otoczenia przez sieć GSM. Urządzenie posiada również wbudowany czujnik głosu – który po wykryciu głosu zainicjuje połączenie głosowe na nasz telefon komórkowy.
 więcej
raty
Mikro telefon GSM + nasłuch

Mikro telefon GSM + nasłuch

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Mikro telefon GSM jest miniaturowym telefonem komórkowym, umożliwiającym wykonywanie połączeń wychodzących, przychodzących, wysyłanie wiadomości z prośbą o pomoc (SOS) oraz dyskretnym monitoringiem otoczenia telefonu. Rozmiar 40*30*14mm oraz brak jakichkolwiek wyświetlaczy nie zwróci niczyjej uwagi i zapewni swobodę używania telefonu oraz poczucie bezpieczeństwa
 więcej
raty
Telefon satelitarny Qualcomm GSP-1700

Telefon satelitarny Qualcomm GSP-1700

Cena: 1625.20 PLN + 23% Vat
Wyobraź sobie możliwość połączenia się z osobami oraz transmisje danych z praktycznie każdego miejsca na świecie, gdzie tradycyjne metody komunikacyjne nie działają. Model GSP-1700 jest przenośnym treleofnem satelitarnym. Charakretyruzują go bardzo małe wymiaru oraz lekka waga, krystalicznie czysta jakość cyfrego głosu i dzwięku. Szybka transmisja danych 9.6 Kbps, usługa lokalizacji – możliwość pobrania długości i szerokości geograficznej z teleofnu Globalstar. Więcej: Telefony Satelitarne: plusy, minusy, zastosowanie! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Android

SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Android

Cena: 649.59 PLN + 23% Vat
Kopia telefonu na serwer – Andriod przeznaczona jest dla użytkowników telefonów z systemem Andriod. Po instalacji oprogramowania na telefonie, masz pełną kontrolę nad telefonem, z możliwością przeglądania historii rozmów i przesyłania ich na serwer! Dostęp do danych z telefonu masz przez internet, z dowolnego komputera, przez 1 rok. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Kabel Nokia Trident Easy flash 3w1

Kabel Nokia Trident Easy flash 3w1

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Pełen zestaw kabli easy flash dla teleofnów: easy flash1 (1100, 2610, 6030, itp) , easy flash 2 (1200, 2600, 2630, 1650, itp) oraz easy flash 3 (2220s, 2720s)
 więcej
raty
Długopis dyktafon i odtwarzacz MP3

Długopis dyktafon i odtwarzacz MP3

Cena: 129.27 PLN + 23% Vat
Stylowy i elegancki długopis z wbudowanym dyktafonem oraz odtwarzaczem MP3 stanowi idealne narzędzie pracy wszędzie tam, gdzie musimy nagrać rozmowę lub otoczenie. Możliwość nagrywania ok 8 godzin oraz opcja podpięcia słuchawek do długopisu sprawia, że urządzenie jest całkowicie niezależnym dyktafonem i odtwarzaczem muzyki z funkcja długopisu.
 więcej
Kamera 1280x960 ukryta w wieszaku na ubrania

Kamera 1280x960 ukryta w wieszaku na ubrania

Cena: 137.40 PLN + 23% Vat
Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w wieszaku na ubrania umożliwi nagranie wszystkich osób, które wchodzą do pomieszczenia, w którym został zamontowany. Spełnia również funkcje typowego wieszaka na ubrania, nie wzbudzi więc żadnych podejrzeń, a każda osoba wchodząca lub wieszająca ubrania zostanie nagrana we wbudowanej pamięci urządzenia, z rozdzielczością HD 1280x960 !
 więcej
raty
SPOT2 Satelitarny lokalizator GPS

SPOT2 Satelitarny lokalizator GPS

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
Satelite Personal Tracker, SPOT2 to druga wersja popularnego satelitarnego lokalizatora GPS SPOT. Jest nowoczesny, niezawodny, nie wymagający karty SIM, usługi SMS czy GPRS, wysyłanie danych odbywa się za pomocą komercyjnej satelity! . Doskonale nadaje się podczas dalekich i krótkich wędrówek. Bardzo prosty w użyciu dzięki kilku przyciskom z przyporządkowanymi funkcjami. Otwarte przestrzenie mogą być rozległym i niepewnym miejscem. Dzięki SPOT2 , pierwszemu na świecie komunikatorowi satelitarnemu, możesz się czuć bezpiecznie w roli plenerowego poszukiwacza przygód lub po prostu osoby dobrze przygotowanej. Zarówno Ty jak i Twoi najbliżsi będziecie spokojni wiedząc, że gdziekolwiek jesteś na świecie ze SPOT-em, możesz ich poinformować, gdzie się znajdujesz i że wszystko jest w porządku. Mogą nawet śledzić Twoje przygody za pomocą Google Maps ™, widząc gdzie się znajdujesz w czasie rzeczywistym. Ale najważniejsze jest , że w razie potrzeby, możesz poprosić o pomoc rodzinę lub Międzynarodowe Centrum Alarmowe GEOS 9-1-1 dokładnie do miejsca, w którym się znajdujesz. To wszystko działa zupełnie niezależnie od telefonu komórkowego lub innych urządzeń emnych opartych na połączeniu radiowym. SPOT używa satelitów GPS , aby określić Twoje położenie oraz satelitów komunikacyjnych do transmisji wiadomości do wybranego adresata(ów) ze wspaniałą jakością i niezawodnością. Wiadomości wysyłane są przez SMS oraz email. Ze SPOTem nie możesz się zgubić, a w razie potrzeby zostaniesz odnaleziony przez służby ratownicze lub najbliższych. Jeśli chcesz dzielić się ze swoimi bliskimi, przebywaną przez siebie trasą lub mieć piecze nad osobą, która wyruszyła w podróż - lokalizację osoby zawsze możesz sprawdzić przez internet na mapie Google. Wszystko to dzięki systemom satelitarnym. Bądź zawsze bezpieczny we własnej podróży zabierając ze sobą SPOTa! SPOT jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem, który za pomocą sieci satelitarnej GPS podaje współrzędne, a następnie wysyła swoje położenie - z linkiem do Google Maps ™ - i fabrycznie zaprogramowaną wiadomością za pomocą sieci satelitarnej. Ponieważ wykorzystuje 100% satelitarnej technologii SPOT działa na całym świecie - nawet w przypadku, gdy telefony komórkowe nie! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
XTC Clip HTC Android unlock

XTC Clip HTC Android unlock

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
XTC Clip jest urządzeniem pozwalającym na szybkie usunięcie blokady simlock (bez logów, aktywacji, w czasie rzeczywistym) z większości telefonów HTC pracujących na systemie Android.  
 więcej
SpyPhone Kopia danych i rozmów na serwer

SpyPhone Kopia danych i rozmów na serwer

Cena: 730.89 PLN + 23% Vat
Chcesz otrzymywać wszystkie dane z telefonu., włączenie z przeprowadzonymi rozmowami telefonicznymi, podsłuchem z otoczenia i SMS na serwer? Żadne zdarzenie związane z telefonem nie pozostanie niezauważone! Dostęp do wszystkich informacji masz przez serwer, za pomocą specjalnego loginu i hasła, 24/7, bez żadnych ograniczeń, z dowolnego komputera (rozmowy są trzymane 3 miesiące)! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Nowa Edycja

SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Nowa Edycja

Cena: 1340.65 PLN + 23% Vat
Wersja serwer nowa edycja programu do kontroli telefonu komórkowego umożliwia zapis danych z telefonu takich jak SMS, lokalizacja (GSM, GPS), historia połączeń, email itp. na serwerze. Użytkownik ma dostęp do tych danych z dowolnego komputera, 7dni w tygodniu, 24h na dobę! Licencja jest ważna 1 rok i umożliwia przenoszenie programu na inne urządzenia. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Dyktafon, nagrywanie rozmów tel, mp3, Radio FM

Dyktafon, nagrywanie rozmów tel, mp3, Radio FM

Cena: 153.66 PLN + 23% Vat
Dyktafon cyfrowy z opcją nagrywania rozmów telefonicznych (telefon stacjonarny) , słuchaniem radia FM, odsłuchiwaniem muzyki MP3, prostą intuicyjną obsługą, małymi rozmiarami i rozbudowanymi opcjami stanowi idealne narzędzie służące do nagrywania dźwięku.
 więcej
raty
RIFF Box JTAG

RIFF Box JTAG

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
RIFF Box JTAG to nowe urządzenie JTAG od znanej wszystkim grupy Rocker Team. Box słuzy do naprawy boota w telefonach/urządzeniach opartych o ARM takich jak XScale PXA312, XScale PXA270, Qualcomm MSM62xx, S3C2440 jak także Broadcomm BCM21xxx. Urządzenie opróćż jedno przyciskowego systemu naprawczego dla urzadzeń posiada także zaawansowane funkcej jak mozliwosc uruchomienia wirtualnego serwera GDB i śledzenie wykonywanego kodu na podstawie dumpa z urządzenia czy też pełne wsparcie dla skryptów CMM Trace32.
 więcej
raty
Aktywacja LG dla Z3x Box

Aktywacja LG dla Z3x Box

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Aktywacja LG dla Z3x Box pozwala na aktywacje obslugi tel. LG na Boxie Z3x. Obslugiwany bardzo szeroki zakres modeli z pełnymi funkcjami serwisowymi. UWAGA: W celu aktywacji uslugi potrzebny będzie numer SN klucza/boxa !
 więcej
raty
Aktywacja Samsung Z3x Box

Aktywacja Samsung Z3x Box

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Aktywacja Z3x Samsung to aktywacja dedykowana dla posiadaczy Z3x Boxa dodająca obsługe telefonów Samsung umozliwiająca wgranie Polskich, Rosyjskich pakietów do serii Zxxx czy tez ich bezproblemowy unlock. Aktualnie to jedyne urządzenie posiadające tak szeroką game regionalnych pakietów językowych dla serii Zxxx. Do wykonania tej aktywacji potrzbujemy numer seryjny Z3x Boxa !
 więcej
raty
Wzmacniacz sygnału DCS 1800MHz 500-800m2

Wzmacniacz sygnału DCS 1800MHz 500-800m2

Cena: 625.20 PLN + 23% Vat
Czy masz problem ze zbyt słabym sygnałem telefonu komórkowego pomieszczeniach zamkniętych? Nasze urządzenie rozwiąże go w szybki i łatwy sposób. Signal Booster wzmacnia sygnał telefonii komórkowej na częstotliwości 1800MHz (DCS). Wzmacniacz sygnału DCS jest idealnym dla domu, biura lub kawiarni oraz wszystkich pomieszczeń, w którym sygnał sieci komórkowej jest zbyt słaby.
 więcej
raty
Splitter wzmacniacza 800-2500MHz rozdział sygnału - 2 wyjścia

Splitter wzmacniacza 800-2500MHz rozdział sygnału - 2 wyjścia

Cena: 64.23 PLN + 23% Vat
URządzenie jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz użyć dwóch anten wewnętrznych posiadając jeden wzmacniacz. Doskonale rozdzieli sygnał a tym samsym zwiększy skutecznie zakres działania wzmaczniacza. Splitter posiada 1 wejscie - 2 wyjścia.
 więcej
raty
Zegarek wodoszczelny z kamerą/zdjęciami SC01 – 4GB

Zegarek wodoszczelny z kamerą/zdjęciami SC01 – 4GB

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Zegarek SC01 jest pierwszym wodoszczelnym zegarkiem z kamerą, możliwością nagrywania filmów z dźwiękiem w rozdzielności 640 na 480, możliwością robienia zdjęć, z funkcja detekcji ruchu oraz z możliwością użycia zegarka jako kamery do komputera! Elegancki wygląd, wysokiej jakości wykończenie oraz rozbudowane funkcje stawiają ten produkt na czele zegarków z ukrytymi kamerami.  
 więcej
SpyPhone Nowa Edycja Email kontrola kopia telefonu

SpyPhone Nowa Edycja Email kontrola kopia telefonu

Cena: 1625.20 PLN + 23% Vat
Potrzebujesz dyskretnie rejestrować wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe na telefonie twojej żony, męża, dziecka lub swojego pracownika? Chcesz usłyszeć rozmowy prowadzone przez twoje dziecko lub twojego pracownika? Może podejrzewasz ich o wysyłanie wiadomości tekstowych do nieodpowiednich osób? Spy Phone pomoże Ci poznać prawdę. Oprogramowanie Spy Phone przeznaczone jest dla telefonów komórkowych posiadających aktywnego Symbiana 9.1 , 9.2 i 9.3 typu Nokia , Samsung i LG. Oraz iPhone, Blackberry, Windows Mobile, Android! Po zainstalowaniu oprogramowania na jednym z kompatybilnych telefonów komórkowych pełen monitoring będzie już dostępny z poziomu innego telefonu komórkowego oraz emaila! Teraz dodatkowe funkcje jak: dokładna lokalizacja GPS, ustalanie listy obserwowanych numerów, możliwość zresetowania telefonu za pomocą komendy SMS.   Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Uniwersalny zestaw adapterów 6w1

Uniwersalny zestaw adapterów 6w1

Cena: 64.23 PLN + 23% Vat
Uniwersalny zestaw adapterów 6w1 to zestaw składający się z 6 profesjonalnych konwerterów/adapterów w wersji PRO służących do zmiany standardów kabli z jednych urządzeń na drugie. Aktualnie zestaw pozwala na konwersje JAF -> Infinity/Vygis, JAF -> Cyclone Box, Infinity/Vygis -> UFC, Mt-BOX -> Cyclone Box, JAF -> MT-BOX, Mt-Box -> JAf Box
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: