Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Atrapa Imitacja kamery kopułowej zew. - diody LED, Podczerwień

Atrapa Imitacja kamery kopułowej zew. - diody LED, Podczerwień

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości wodoodporna atrapa imitacja kamery kopułowej wyposażona w imitację diod IR i czerwoną diodę LED, która po zainstalowaniu w środku dwóch baterii 1,5V AA  sygnalizuje  pracę - nagrywanie kamery -atrapy.  Atrapa kamery posiada dokładnie taki sam wygląd jak prawdziwa kamera. Obudowa, z której wyprowadzony jest kabel, obiektyw z ledami, migająca czerwona dioda sprawiają , że n ikt nie jest wstanie odróżnić czy ma do czynienia z profesjonalna kamerą przemysłową, czy atrapą. Atrapa wykonana jest z ABSu. Jej wykonanie cechuje się wysoką jakością użytych materiałów i dbałością o szczegóły. Całość wygląda bardzo realistycznie wiec może odstraszyć nie jednego potencjalnego złodzieja. Nie jest to zwykła atrapa znana już wszystkim na rynku, gdzie wystarczy rzut oka aby stwierdzić, ze to zabawka. Świetnie nadaję się do montażu w: * garażach * działkach * domach * firmach * magazynach.
 więcej
raty
Bezprzewodowy Alarm blokada drzwi sygnał dźwiękowy 125dB

Bezprzewodowy Alarm blokada drzwi sygnał dźwiękowy 125dB

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy Alarm w formie blokady do drzwi jest idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia bezpieczeństwa dla domu, biur, sklepów, magazynów itp. Idealnie pasuje do wszystkich drzwi. Bardzo prosty w uzyciu. Wystarczy włączyć alarm ( włącznik na pozycję ON) i podłożyc pod drzwi. W momencie kiedy ktoś będzie chciał otworzyć drzwi , zostaną one zablokowane w sposób naturalny ( działa na zasadzie klinu - dalsze otwieranie nie bedzie możliwe) i automatycznie uruchomi sie bardzo glosna syrena ostrzegawcza - o mocy do 125 dB! Syrena będzie aktywna przez ok 1 minute,  możemy wyłączyć ją również ręcznie za pomocą włącznika on/ off.     
 więcej
raty
Atrapa Imitacja kamery zew.- diody LED, Podczerwień

Atrapa Imitacja kamery zew.- diody LED, Podczerwień

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości wodoodporna atrapa imitacja kamery wyposażona w imitację diod IR i czerwoną diodę LED, która po zainstalowaniu w środku dwóch baterii 1,5V AA  sygnalizuje  pracę - nagrywanie kamery -atrapy.  Atrapa kamery posiada dokładnie taki sam wygląd jak prawdziwa kamera. Obudowa, z której wyprowadzony jest kabel, obiektyw z ledami, migająca czerwona dioda sprawiają , że n ikt nie jest wstanie odróżnić czy ma do czynienia z profesjonalna kamerą przemysłową, czy atrapą. Atrapa wykonana jest z ABSu. Jej wykonanie cechuje się wysoką jakością użytych materiałów i dbałością o szczegóły. Całość wygląda bardzo realistycznie wiec może odstraszyć nie jednego potencjalnego złodzieja. Nie jest to zwykła atrapa znana już wszystkim na rynku, gdzie wystarczy rzut oka aby stwierdzić, ze to zabawka. Świetnie nadaję się do montażu w: * garażach * działkach * domach * firmach * magazynach.
 więcej
Bezprzewodowa słuchawka pętla BlueTooth

Bezprzewodowa słuchawka pętla BlueTooth

Cena: 178.05 PLN + 23% Vat
Prezentowany produkt zapewnia dyskretną i nieograniczoną łączność za pomocą sieci GSM. Słuchawka za pomocą BEZPRZEWODOWEJ pętli indukcyjnej (BlueTooth) łączy się z telefonem, co zapewnia komfortową łączność o nieograniczonym zasięgu przez sieć GSM. Prezentowaną słuchawkę umieszcza się w kanale usznym, co zapewnia 100% dyskrecji, jest ona całkowicie niewidoczna dla osób postronnych.
 więcej
Wodoszczelna kamera inspekcyjna endoskopowa

Wodoszczelna kamera inspekcyjna endoskopowa

Cena: 145.53 PLN + 23% Vat
Wodoszczelna endoskopowa kamera podłączona do komputera z przewodem długości 10 metrów stanowi doskonałą alternatywę dla drogich kamer inspekcyjnych. Długi przewód oraz bardzo mała średnica kamery z dodatkowym oświetleniem LED (regulowanym) umożliwi inspekcje każdego otworu i pomieszczenia, do którego nie mamy dostępu! W prosty sposób zrobisz zdjęcie lub nagrasz film na swoim własnym komputerze. Idealne narzędzie dla warsztatów samochodowych i nie tylko... Kamera mieści się w niektórych otworach zamków drzwi :)
 więcej
raty
Modulator głosu zmiana głosu

Modulator głosu zmiana głosu

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Modulator głosu jest urządzeniem umożliwiający zmianę barwy głosu podczas rozmowy telefonicznej prowadzonej przez telefon stacjonarny jaki i komórkowy. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy włączyć urządzenie, wybrać odpowiednią barwę głosu, taką którą chcemy by słyszał odbiorca, i mówić.
 więcej
raty
Bezprzewodowa szpiegowska słuchawka

Bezprzewodowa szpiegowska słuchawka

Cena: 194.31 PLN + 23% Vat
Prezentowany produkt zapewnia dyskretną i nieograniczoną łączność za pomocą sieci GSM. Słuchawka za pomocą pętli indukcyjnej łączy się z telefonem, co zapewnia komfortową łączność o nieograniczonym zasięgu przez sieć GSM. Prezentowaną słuchawkę umieszcza się w kanale usznym, co zapewnia 100% dyskrecji, jest ona całkowicie niewidoczna dla osób postronnych.
 więcej
Szpiegowski długopis ze znikającym tuszem

Szpiegowski długopis ze znikającym tuszem

Cena: 96.75 PLN + 23% Vat
Szpiegowski długopis ze znikającym tuszem to najnowsze urządzenie szpiegowskie na rynku detektywistycznym. Długopis wygląda tak jak by był najzwyklejszym długopisem świata. I faktycznie można by się dać nabrać. Długopis ten potrafi pisać tuszem widocznym tylko przez chwilę. Najlepsze w tym tuszu jest to, że znika całkowicie po 8 godzinach i nie pozostawia żadnych śladów. Tak więc jeżeli masz do napisania wiadomość która może być przeczytana tylko raz, to ten długopis jest do tego idealny!
 więcej
Obsługujemy płatności: